2737
2739
سلام به همه ی دوستان گلم،نمیدونم چقدر در جریان بودین پسرم یکماه پیش با دست رفت تو دیگ حلیم نذری و بشدت دستاش سوخت و یه نیمه از صورتش خدا رو شکر با دعای همه شما دوستای خوبم و لطف خدا و کرامت امام حسین دوران سخت دردکشیدن و بستری شدن توی بیمارستان تموم شد دوست گلم تهمینه برای سلامتی پسرم ختم گرفتن با کمک شما عزیزان واقعا خدا دوباره پسرنازمو.بهم داد.از همه شما و همدلیتون ممنونم.ایشالا همیشه شاد باشید
همسر عزیزم و پسر نازم عاشقانه دوستتون دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
در جریان نبودم، الان حوندم... دلم ریش شد . خدا رو هزاران بار شکر که حال پسرتون خوب شده....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2738
خداروشکرهزارمرتبه شکرمنم درجریان نبودم ولی واقعاخوشحال شدم پسرگلت خوب شده ایشالله خدابرات حفظش کنه
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
خدا رو شکر منم در جریان نبودم خدا پسرت رو برات حفظ کنه عزیز
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706