2737
2734
سلام دوستان ممنون میشم آموزش یه کیک راحت و خوشمزه رو بدید برا تولد همسرم درست کنم چون باردارم کیک پر دردسر نمیخوام باشه
خدا جونم بی نهایتتتتتتتتت شکرتتتتتتتتتتتتت نی نی مو به خودت سپردم نه ماه سلامت تو دلم نگهش دار برای سلامتی نی نیم صلوااااااااااااات اللهم صلی علی محمد و آل محمد
کسی هست نیست عایااااااااااا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا جونم بی نهایتتتتتتتتت شکرتتتتتتتتتتتتت نی نی مو به خودت سپردم نه ماه سلامت تو دلم نگهش دار برای سلامتی نی نیم صلوااااااااااااات اللهم صلی علی محمد و آل محمد
پای سیب درست کن هم راحته هم خوشمزه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

http://www.cheftayebeh.ir/ عزیزم برو اینجا یه عالمه رسپی هست . من یکیشو درست کردم واقعا راحت و خوشمزه است ولی شکلاتیه اگه دوس داری همون و بدرست
آیاازتنهایى خودرنج میبرید؟ . . . . . ازدواج کنید... آنگاه از تنهایى خود لذت میبرید والااااااااااا:-!:-!:-!
2728
ممنون دوست جونا گاناش از قنادی باید بخرم؟
2738
چجوریه نیلوفر جون؟
2706