2737
2734
عنوان

خونریزی به دنبال عفونت در بارداری

854 بازدید | 6 پست
سلام خانوما. من از هفته 5 شدید عفونت و سوزش و خارش داشتم که پماد استفاده میکردم.ولی هر وقت سوزش و خارش زیاد میشد فرداش ترشحات قهوه ای می دیدم. تا اینکه سه شنبه هفته پیش در حالی که من بازم شدید ترشحات سبز چرکی داشتم صبحش لکه های خون تازه رو لباس زیرم دیدم که خیلی ترسیدم و رفتم سونو.ولی همه چیز نرمال بود منم هر 12 ساعت شیاف استفاده میکردم.فرداش قطع میشد و بعد دو روز باز همون ترشحات سبز چرکی و دو باره خونریزی. تا اینکه رفتم دکتر بهم پماد کلوتریمازول داد.گفت چون سه ماهه اولی نمیتونم دارو بدم. منم دیشب که کرم وازینال رو استفاده کردم سوزش بدی گرفتم و نصفه شب که رفتم دستشویی بازم ترشحات خونی تازه دیدم. درسته که دارم شیافها رو ادامه میدم ولی همش فکر میکنم بیخوده و خونریزی من به خاطر عفونتم هست. خیلی میترسم که خدای نکرده سرطان دهانه رحم گرفته باشم. از صبح همش گریه میکنم.دیگه خسته شدم الان 10 روزه که هر دو روز یه بار خون میبینم. اگه اطلاعی در این زمینه دارید کمکم کنید.
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.
شما بارداری و پماد واژینال کلوتریمازول استفاده میکنی؟؟؟؟ فکر نمیکنی دارو گیاهی بهتر باشه تو این وضعیت؟
رب هب لی من لدنک الذریه الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731