2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معاینه اش چطوریه متین با دستگاهی چیزیه یا فقط نگاه میکنه؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
من نمیتونستم خودم رو شل نگه دارم هر بار نفسم میگرفت ولی چند ثانیه بیشتر نیست
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
کارشناس جان خوبه اومدی ها وگرنه ما چه تصوراتی که از رفتن دستش اون تو نداشتیم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2738
کارشناس جون من یه سوال امروز ازتون پرسیدم پیام دادم بهتون جواب منو میدین؟ممنون
هه هه صبا راس میگی منم نمیدونستم با 2 انگشته آخه خیلی بد بود
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
پس همینجا بپرسم این واکسن سرخجه قبل بارداری چیه تکلیفش من نزدم
بعد برا عقدم واکسن زدم بعدا گفتن همون کزازه دیگه نزدم درسته دیگه؟؟؟
2706