2726
عنوان

کاش دست از سر زندگیم برمیداشت............

2779 بازدید | 118 پست
مادرشوهر هر بار میاد خونمون اونم سرزده منم باردارم نمیتونم مثل قبل تمیز و مرتب باشم هی میاد ازم ایراد میگیره و بعدم دمشو میذاره رو کولشو میره دیگه خستم کرده !!!!!!!!
فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
هر بار یه چیزی چرا لاغری چرا شکمت هنوز کوچیکه چرا سر ووضعت نامرتبه چرا شام حاضری میخوری (بچچچچچچچچم ) ریز به دنیا میاد و وووووووووو هزار تا ایراد دیگه به خدا خسته شدم دیگه از دست دخالتاش
محلش نذار هر وقت داره ایراد میگیره مثل ماست بمون نگاش کن تا از رو بره.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینایی که گفتی معلومه از رو نگرانیش میگه نمیتونه تو دلش نگه داره. چون ظاهرت نشون میده
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
تازه شوهرمم بیشتر بهش رو میده میگه مامان اسم بچمونو چی بذاریم یکی نیست بهش بهش بگه آخه به مامانن تو چه ربطی داره که واسه بچه ما اسم بذاره
کلا اکثر مادرشوهرا رو اعصابن حتما یه چیزی باید بگن وگرنه اروم نمیگیرن.فکر میگنن الانم مثل قدیمه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
مامانش به من میگه اسم بچتون رو انتخاب کردین میگم نه هنوز گئاذشتم واسه آخر کار هنوز راجبش فکر نکردم بعد با یه حالت تمسخری رو میکنه به شوهرم میگه ایشون باید تصمیم بگیره هنوز فکراشو نکرده!!!!!!!!
چه پرررررررررررررروووووووووو.زود دست بکار شو یه اسم انتخاب کن تا اونا پیشدستی نکردن
اینکه شوهرت از مامانش میپرسه اسم بچمون رو چی بزاریم احترامه شوهر منم به مامانش و باباش گفت اونا هم گفتن هرچی خودتون دوست دارین من همیشه اینجور در نظر میگیرم که وقتی بچه خودم هم بزرگ شد بهم احترام بزاره وازم نظر خواهی کنه یه لحظه پیش خودم فکر میکنم اگه پسر داشته باشم وبخوام نوه دار بشم چقد خوشحال میشم پسرم نظر منم بپرسه
2706