2733
2734
دوستان اگه کسی تجربه اینجوری داره بیاد کمکم کنه واقعا حالم بده سرم سنگینه و احساس میکنم دارم از حال میرم لطف کنید نظر بذارید من میام میخونم الان واقعا نمیتونم چشمامو باز نگه دارم
هدیه با شکوه خداوند به قلب کوچکم عشقی بزرگ است که مادربودن را معنا می بخشد
شاید قندت یا فشارت افتاده پایین چک کردی؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بارداری باید خونسرد بود اما نباید سرسری گذشت از هر چیزی این تجربه منه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2728
این مال عهد دقیانوس بوده الان از این خبرا نیست حداقل 80 درصد از این خبرا نیست
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
وای اشتباه نوشتم جواب یه تاپیک دیگه بود ببخشید
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2738
عزیزم اگه هنوز خوب نشدی پاشو برو اورژانس یه سرم قندی بزنن بهت خوب شی
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
سلام نگران نباش دراز لکش پاهاتو بده بالا خوب میشی بعدشم استراحت کن پیش میاد تو حاملگی نگران نباش
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...