2733
2734
مامانی گل سلام.لطفا راهنماییم کنید دختر ناز شش ماهم اصلا نمیتونه با شیشه شیر بخوره البته اشتباهم اینجا بود که از اول نخواستم پستونک بخوره.حالا هم چند وقته دیگه مرخصی زایمانم تموم میشه و باید برم سر کار.تورو خدا یه راهکاری یا یه مارک شیشه شیر معرفی کنید که بتونم تو این مدت کم جواب بگیرم...
عزیزم زودتر باید با شیشه آشناش میکردی من از اول حد اقل هفته ای دو سه بار شیرخودم رو میدوشیدم میریختم تو شیشه بهش میدادم که مکیدن شیشه رو هم یاد بگیره بالای دو ماه سخت ممکنه شیشه رو قبول کنن شیشه هایی هست که سرش آناتومی سینه مادر رو داره ازون هم بگیر امتحان کن شاید قبول کرد
فایده ای نداره عزیزم نمی گیره که نمی گیره
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا 2 سرکار بودم تا اونموقع یا با سرنگ می خورد یا فقط ماست می خورد
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
2728
2738