2733
2734
سلام دوستان من 39 هفته هستم یعنی فردا می رم تو 40 هفتگی دیروز معاینه لگن شدم ولی دهانه رحمم باز نشده بود باید چی کار کنم ؟ راهکاری دارید پیشنهاد بدین؟
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

سلام هستی جون خوبی عزیزم ممنون عزیزم از اینکه بهم اهمیت دادی و سوالم رو جواب دادی
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیاده روی زیاد داشتم تا الان از 20 طبقه پله پایین می رم تقریبا هر روز پنگوئنی راه می رم ولی نشد ه که نشده حیلی می ترسم دهانه رحمم باز نشه

2731
والله من می خوام برم بیمارستان دولتی برا همین دکی زیاد اهمیت نمی ده دیروز رفتم پیش یه ماما با سابقه معاینه کرد بهش گفتم روغن کرچک رو ولی گفت تا قبل شروع درد نخور اوضاعت رو بهم می ریزه گل گاو زبونم گفت هفته آخر حالا با این اوصاف من نمی دونم هفته آخرم کی می شه می ترسم بخورم برا نی نیم ضرر داشته باشه

2738
وای هستی جون خیلی می ترسم همسری هم بد جور سرما خورده نا نداره از جاش پاشه چه برسه به نزدیکی می ترسم آخرش درد طبیعی رو بکشم بعد سزارینم کنن خیلی ناراحتم نمی دونم چی کار کنم دلم نمی خواد با آمپول فشار دردم شروع بشه دوست داشتم دردو تو خونه بکشم بعد برم بیمارستان

ایشالله هر چی خیره برام دعا کن هستی جان دیگه نمی دونم چی کار کنم ممنون دوستم از اینکه آمدی

عزیزم نمی دونم چقدر فرصت داری ..اما من یک راه خوب سراغ دارم که یه دکتر طب سنتی به دوستم گفته بود ..واسه خودم و چند تا از دوستام واقعا جواب داده البته باید 15 روز مونده به زایمان شروع کنی اما الان هم شاید فایده کنه.. هر سه ساعت یک قاشق کنجد پوست کنده بخور..خام باشه ها... اگه بازم شک داری تو گوگل در مورد تاثیر کنجد نگاه کن..اما نه اینکه روزی دو سه قاشق...حتما هر سه ساعت یه قاشق بخور کمک می کنه به باز شدن دهانه رحم و روند زایمان رو خیلی راحت می کنه و سرعت می بخشه
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
سلام ملودی جان منو یادت میاد؟ منم مثل خودت شدم.الان 3 هفتس دارم میرم دکتر اما میگه اصلا باز نشده.دیروز گفت یکشنبه بیا معاینت کنم اگه یه کمی هم باز شده باشه آمپول میزنم اگرم نه که سزارینت میکنم.منم خیلی ناراحتم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم اما نه دردی نه انقباضی هیچی ندارم .هفته 40 هم فردا تموم میشه
2706