2726
بچه ها من دوسال بود که نازایی داشتم خداروشکر اژبعده دوسال خدا بهم نی نی داد البته با لتروزل و امپول گونال باردار شدم حالا دیروز رفتم پیش دکترم اصلا حجرفی از طبیعی نزد برگشت بهم گفت بعده دوسال بچه اوردی میخوای اینجا زایمان کنی برو یه بیمارستان خوب
خدایا شکرت بابت نعمتی که به من دادی قسمت همه دوستایه منتظر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم از طبیعی میترسم ولی بازم میخواستم طبیعی بیارم نی نی هم سرش چرخیده معاینه نکرده به من میگه اینجا عمل نکن
2728
من خودمم نفهمیدم دکترم مشکلش کجاس چون من رفته بودم تو بیمارستان ویزیت کرده بود شاید میگه بیا مطبم یه چیزی اضافی هم پول بده به من
مرسی خانوما ازجواباتون من سوال برام بود که کسایی که نازیی داشتن نمیتونن زایمان طبیعی داشته باشن
حالا موندم بلاتکلیف یجوری حرف زد من ترسیدم اسم سه تا بیمارستانم تو تبریز اورد که از بهترینای تبریزو گف اونجاها هم نرو چون نازایی داشتی نمتونی طبعی بیاری مگه بچه با بچه چه فرقی میکنه
به حرف دکترت گوش کن تاکید میکنم ایشالا به سلامت دنیا بیاد،یه درصد هم ریسک نکن ،دکتر حتما چیزی میدونه،نمیخوام از تجربه بد کسی برات بگم ولی فقط تاکید میکنم به حرف دکتر گوش کنی
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
من تصمیمو گرفتم گفتم سز میکنم اشکالی نداره ولی به حرفش گوش بدم اون بیارستان زایمان نکنم نمیدونم والا باز دوهخفته دیگه وقته دکتر دارم ببینم چی میگه
2706