2733
2734
عنوان

نکه داشتن فرینی درست شده توفریزر

198 بازدید | 8 پست
سلام دوستای کلم ،بسرمن خیلی کم طاقته و و قتی کرسنه میشه اصلا به من مجال داغ کردن غذاواماده کردنش رونمیده به خاط همین وقتی کشنش میشه تابخوام غذاشوداغ کنم استرس میکیرم ازبس نق میزنه و امان نمیده ،کفتم ازشما خانمهای خوب و باتجربه ببرسم ببینم ایرادی داره که من فرینی روبه میزان زیاددرست کنم بذارم توفریزریاخطرناکه ازلحاظ سلامتی بجه ؟؟لطفاراهنماییم کنین !!؟؟
خانمی شما مگه موقع غذای پسرت رو نمی دونی چه موقع هست قبل از اینکه بخواد نق بزنه زودترش اماده کن من که باشم هیچ وقت غذای فریزری به بچه ام نمی دم بخوره غذای فریزری خاصیت غذای تازه رو نداره
خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منظرم اینه که فرینی روبه میزان زیاددرست کنم هردفعه یه مقدارکنی داغش کنم ؟؟؟؟قبلا اصلا غذایی روتوفریزرنکه نمیداشتم برای اولین بارخواستم اینکاروبکنم ،کفتم اول سوال کنم بعداانجام بدم !!!
2731
عاطی جان جراساعت غذاشومیدونم روزی ٣وعدهغذامیخوره یبارصبح یباربعدخوابش یبارهم شب ولی یه روز٣ میخوابه ٦بیدارمیشه یه روز٨صبح بیدارمیشه یه روز٩ وقتی خوابه که نمیتونم علکی براش غذاکرم کنم خوب بیطاربشه دوباره غذاش سردش میشه و خاصیتشوازدست میده ساعتهای خوابش متغیره بعضی اوقات هم خودم سرخودداغ میکنم نمیخوره سیره مجبورم صبرکنم هرموقع خودش کشنش میشه بهش غذابدم !!
خوب هر وقت خوابه به مقدار روزانه درست کن بزار یخچال بعدش که خواست بخوره میتونی بزاری تو ظرف چینی روی بخار کتری یا سماور گرم بشه تا اون وقت ساکتش میتونی بکنی هر چند که وقتی گرم میشه رقیق میشه ولی خوب میگی نمیتونی همون موقع درست کنی ولی وقتی فریز کنی هم خاصیتش حفظ نشده هم باید از حالت یخ زده خارجش کنی که زمان زیادی میخواد و ماکروفرم که کلا ضرر اندر ضرر میشه ندی بهتره
2738