2703
2553
سلام بچه ها من زایمان طبیعی میخوام تو بیمارستان امام حسین مشهد چون بیمه من اونجا رایگانه اما دکترای اونجا رو نمیشناسم کمک میکنیددددددددددددددددددد؟
خدایا منتظر اومدن یکی از صالح ترین و سالم ترین و زیباترین مخلوقاتت هستم![smiley]s/sm79.gif[/smiley]هفته 37بارداری نی نی پسمل طلا Lilypie Pregnancy tickers
مشهدی ها کجایینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن؟
خدایا منتظر اومدن یکی از صالح ترین و سالم ترین و زیباترین مخلوقاتت هستم![smiley]s/sm79.gif[/smiley]هفته 37بارداری نی نی پسمل طلا Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من از چند نفر پرسیدم تعریف کردند، اما خودم نمی دونم، خودم هم دنبالش هستم ولی تا حالا نتیجه نگرفتم
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
بیمارستان امام حسین خصوصیه ظاهرا و هزینه زایمان طبیعیش هم حدود 1 میلیون
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
من اصلا اسم این بینارستانایی که میگین رو تو مشهد تا حالا نشنیدم.کجا هستن؟؟؟منکه خودم ایشالا میرم بیمارستان پاستور نو
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
سلام دوستان بیمارستان امام حسین نیمه خصوصیه وهزینش ۱تومنه بیمارستانایه خصوصی همه بالای ۳تومنه خصوصی هام پاستور رضوی مهر بنت الهدی سینا هستند نیمه خصوصیام امام هادی موسی ابن جعفر امام سجاد جوادالاعمه امام حسین
2706