2733
2734
عنوان

داغ کردن غذای بچه

734 بازدید | 17 پست
سلام پسر من 21 ماهست و خیلی بدغذا ست با هیچ کلکی نمیشه بهش غذا داد حالا من غذایی که براش درست میکنم اگه نخوره میگذارم یخچال بهد دوساعت که دوباره بخوام بیارم باید داغ کنم باز اگه نخوره دوباره یخچال این فرایند شاید تا ده بار در روز تکرار شه درحالیکه غذا فقط تا دوبار باید گرم شه کم به نظرتون چکار کنم ؟ نمیشه هم هردفعه یک قاشق گرم کنم چون کلا در حد هفت قاشق ببراش غذا درست میکنم خسته شدم بسکه غذا دور ریختمل
یا اباصالح المهدی! هرشب که انتظار تو را میبرم به روز،،،، شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز
اگه راه حل برای غذا دادن به بچه هم سراغ دارین بین این قضیه بدجور زندگی و اعصابم بهم ریخته
یا اباصالح المهدی! هرشب که انتظار تو را میبرم به روز،،،، شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هم مشکل شما را دارم...اما حالا که هوا خنکه...بعد از چخت...یه بخشی و می زارم بیرون...و گرم نمی کنم...می دونم جالب نیست...اما خوب نمیشه که هی گرم کنم..می ترسم خراب بشه... .خودمم نمی دونم دارم چیکار می کنم..شایدم کارم درست نیست...
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2738
ببین عزیزم بچه ها یه دوره اینجوری هستن تو هم خودتو اذیت نکن ک مدام این کار و کنی اصلا بزار تا دو سه ساعت هیچی نخوره اشکال نداره نگران نباش بعد اروم اروم بهش بده الانم ک هوا سرده نزار یخچال تو دمای خونه جواب میده من ک پسرم الان 3 سال و نیمه شه بد غذاست بچه ها کلا همینن نگران نباش و خودتو زیاد اذیت نکن عزیزم
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
بچه باید یادبگیره سر وقت غذا باید غذا بخوره نهایت تو اون سن ٤وعده غذا دارن ،وقتی نمیخوره نباید اصرار کنی بذار بازی بازی هر چی خواست خودش بخوره ،کثیف کاری داره ولی بذار خودش با قاشق یادبگیره و غذا بخوره حالا کثیف کاری هم اگر کرد عیب نداره
اندکی صبررر سحر نزدیک است
بچه باید یادبگیره سر وقت غذا باید غذا بخوره نهایت تو اون سن ٤وعده غذا دارن ،وقتی نمیخوره نباید اصرار کنی بذار بازی بازی هر چی خواست خودش بخوره ،کثیف کاری داره ولی بذار خودش با قاشق یادبگیره و غذا بخوره حالا کثیف کاری هم اگر کرد عیب نداره
اندکی صبررر سحر نزدیک است
عزیزم الان مشکل شما مطمئنا نحوه غذا دادنه یا گرم کردن یا نکردن؟ یه چیز کلی بگم غذای پخته شده یا گرم شده تا دوساعت بیرون یخچال بمونه قابل استفاده است. بعد دوساعت باید مجددا گرم بشه. خوب من تا دوساعتی که نذاشتم یخچال ممکنه چندبار بهش تعارف کنم. بعد که گذاشتم یخچال اگه احیانا" هوس کرد گرم میکنم. اگه اونم تا دوساعت نخورد دیگه یا خودم میخورم یا میریزم دیگه مجددا" گرمش نمیکنم.
اگه بچه یه وعده غذا رو نخورد بهش نده تا وعده بعدی حتما وعده بعد جبران می کنه اینطوری داری بد عادتش می کنی مثلا پسر من گاهی عصرانه هیچی نمی خوره یا ناهار خیلی کم می خوره بعدش می بینم وعده بعدی جبران می کنه و می خوره غذا هم تا یک ساعت تو دمای اتاق قابل استفاده است پسر منم بد غذاست ولی با این روش باز بهتر غذا می خوره
2706