2726
38هفته و 2روز از بارداریم میگذره. شوهرم به خاطر پروژه ای که این هفته 5شنبه برای پایان نامش قراره ارائه بده هر روز زودتر از 10شب نمیاد خونه . دکترم 5شنبه وقت سز داد یادم افتاد شوهرم نیس روز ارائه ی سمینارشه . گفتم نمیشه .به دکترم گفتم دوست دارم طبیعی زایمان کنم اونم گفت احتمالا تا آخر این هفته دردت بگیره. منم توی خونه درست نیس تا 10 شب هر روز تنها بمونم وقتی هم بهش گفتم مامانت بیاد بمونه پیشم گفت پس داداش و بابام چی میشن نمیتونه بیاد خانواده خودت بیاد. خانواده منم سرشون خیلی شلوغه و وقتی شوهرم تنهام میذاره یه نفر از خانواده خودش باید بیاد پیشم. اینا ذره ای احساس مسئولیت نمیکنن.دیروز که تا نصف شب تنها بودم زدم سیم آخر اومدم خونه بابام اینا. گفتم تا زایمانم خونه نمیام. اونا هم از خدا خواسته مامانش زنگ زد گفت چه تصمیم خوبی گرفتی! تا زایمان تنها نیستی .درحالیکه خونه مامانمم تنهام و فقط از حرصم اومدم اینجا. از وقتی اومدم شوهرم یک بار هم سراغمو نگرفته فقط قبل اومدنم گفته بود به بچه ی من چیزی بشه همیشگی میفرستمت خونه بابات! ازش نفرت دارم و حتی دوست ندارم زمان زایمانمو بدونن و بچه رو ببینن. چون بعد زایمان تازه پیداشون میشه فقط فکر بچن. یعنی سختیاشو من بکشم اونا کیفشو بکشن. وضعیت روحیم خیلی بده و از بس گریه کردم چشمام باز نمیشه . شوهرم منو سخت ترین روزام تنها گذاشت فقط از خدا میخوام که سخت ترین روزهاش اونو تنها بذاره :((((((((

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
:( کاش نمیومدی خونه بابات
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
بهش بگو مطمئنی فکر بچه ای اگر فکر بچه ای باید من ارامش داشته باشم و بیشتر بهم توجه کنی و نزاری هیچ فکر مشغولی و استرسی داشته باشم چون تمام این حالات من روی بچه اثر می زاره الکی می گن فکر بچه هستن ببخشیدا کسی که فکر بچه باشه اینطور رفتار نمی کنه
خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن
عزیزم سعی کن فقط به سلامتی بچه ت فکر کنی و ذهن خودت رو با این چیزا درگیر نکنی... چون اکثرا مردا سر و ته یک کرباسن... من که توو شهر غریب استراحت مطلق شدم و خانواده شوهرم به بهانه ای بس خنده دار با من قهر کردند تا نیان رسیدگی کنن... سوهرم هم زنگ زده به مامانم که پاشو بیا به دخترت رسیدگی کن...8ماه خوابیدم ولی کاری جز فتنه کردن توو زندگی م نکردن...حتی یک زنگ هم نمی زنن تهران هم نذاشت برم...که لااقل شهر خودم باشم... دل منم از این مسائل خونه ولی فعلا اون بچه و سلامتیش مهمه
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
تازه تا یک چیزی میشه من رو تهدید می کنه که دیگه ازین به بعد خودت برو دکتر و سونو و ... من چون احتنال زایمان زودرس دارم دائم سونو می شم و هر روز نوار قلب می دم... همین امروز توو سرما و بارون نبرد به خاطر همین فتنه های دورادور مادرش و از بس توو تاکسی تلفنی نشستم و پیاده شدم که داغون سدم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706