2737
2734
سلام دوستان من توی هفته 34 هستم و یکی از قل هام Iugr هستش.امروز رفتم سونو قل iugr وزنش 1750 بود و اون یکی 2250.کسی بوده شرایطش مثل من باشه؟
سلام عزیزم خانمی من سال 89 دوقلو یکسان داشتم تو یک کیسه تو ماه 6 یکی از قل هایم فوت کرد و هفته بعدش اون یکی به هر حال برای شما اگه امکانش باشه میتونن زایمان را زودتر انجام بدن ولی از من نصیحت به یک سونو اکتفا نکن من حتی برای اطمینان از فوت بچه هایم 3 تا سونو رفتم خانمی اگه بچه هایت تو کیسه جدا باشن خیلی خوب میشه به هر حال تا چیزی دکتر نگفته الکی نگران نشو گلم بوس
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه جدا هستن زیاد نگران نباش ولی به هر حال شاید دکتر مجبور بشه زود درشان بیاره به هر حال بازم هر چی دکترت بگه چون اون متخصص هست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
2738
لام منم دوقلوی همسان باردارم الان هفته 30 هستم دخترن هر دو خیلی سنگین شدم یکیشون 2100 یکیشون 1660 گرم بود که احتمال انتقال خون از یه جنین به جنین دیگه داده شده کسی دچا راین مشکل نشده به نظرتون باید زود زایمان کنم
دوقلوهای من ناهمسانن از دو جفت جدا تغذیه میکنن .آخرین بار که رفتم سونو یکیشون 1800 بود و توی 33 هفته و اون یکی 2450 بود و توی 35 هفته و دو روز.قل کوچیکه خیلی کم وزن میگیره اعصابمو بهم ریخته.
دکترم تا حالا سه بار منو فرستاده سونوی بیوفیزیکال که خدا رو شکر ضربان و تحرک و تنفس....هر دوشون خوب بوده .فقط مشکل وزن گیری قل کوچیکه هستش.گفت باید مرتب حواست به تحرکشون باشه.
2706