2733
2734
الان 11روزه شه..اماهنوزنمیتونم آروغش روبگیرم ودیگه تسلیم میشم ومیذارمش زمین گاهی به پشت میخوابه وشیرش روبالامیاره..چیکار کنم خیلی بدآروغه..
ای جونم بیار خودم براش بگیرم... آروم به پشتش بزن وسط جناغ سینه رو در نظر بگیر اما از پشت... سرشم رو شونه ات دستت رو رو معده اش نذار میاره بالا... آخیییییی جونم...
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آوینا تو بیمارستان پرسیدم آروغ بچه رو چه طوری بگیرم چون همه چیز و یاد می دادن گفتند بچه که شیر مادر می خوره آروغ نداره احتیاجی نیست. تعجب کردم ولی گوش کردم و هیچ زمانی بچه ام آروغ نزد
www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
آوینا جان باید20 دقیقه به صورت عمودی نگهش داری و پشتش بزنی ولی اگه خیلی شیرخورده باید اول توحالت عمودی پشتشاماساژ بدی که یهو بالا نیاره وبعد آروم پشتش بزنی,اگه بازم نشد یه دفه بخوابونش و یه چندثانیه بعدش بلندش کن دیگه ختما میزنه,ولی 20 دقیقه فراموشت نشه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
در ضمن یکمی تو همون حالت عمودی سرش بیشتر بیفته رو شونت,یعنی سرش بیرونتر از شونت باشه که راه گلوش آزاد باشه
2738
آخیییی آوینا جون... راه می افتی کم کم ... جیگرشو با اون آروغ زدنش پسر من شیر خودمو می خورد یه آروغایی می زد من از خنده غش می کردم... صداش به نظرم خیلی باحاله
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن
ولی صد در صد بعداز 20 دقیقه میزنه,من همیشه آروغشا فوری میگیرم ولی یه موقعهایی که بدقلقی میکنه 20 دقیقه که راهش میبرم میزنه
وقتی تو دلت خوابش میبره آروم بذار سرشونت آروغشا بزنه,بهتر ازاینه که شیرشو بالا بیاره,وقتی گیج خواب باشه خواب زده نمیشه
در ضمن حتما به پهلو بخوابونش که اگه خواست بالا بیاره حطرناک نباشه,با یه پشتی به پهلو محکمش کن,اگه به پهلو باشه اگثرا میتونه آروغشم بزنه
2706