2733
2739
سلام ممنون میشم بگید تا یه زمان تقریبی در نظر بگیرم در ضمن لطفا هم بگید تنبلی تخمدان یا مسائل دیگه...... داشتین یانه!!!!؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش اومدی مامان کنجد مرسی ایشالا چن ساله ازدواج کردی؟روش جلوگیرت چی بوده؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
2731
2738
از الان که می خوای بری اقدام یاد بگیر که هیچ دوتا بارداری شبیه هم نیست. حتی برای یه نفر! یکی بدون هیچ مشکلی سالها منتظره، یکی با چندین مشکل همون ماه اول میگیره. شما بعد از پری و روزهای تخمک گذاری یه شب در میون اقدام کن و بقیه شو بسپار دست اونی که باید بده.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
دقیقاااااااااااا مژی جون من به این جمله که گفتی ایمان دارم ...فقط باید خدا بخواد
من هر دو بچه ام + یه بار سقط همون بار اول تازه بچه دومم قرص اورژانسی هم خوردم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
قبول دارم نیمفادورا جون ..ولی برام سواله چرا تو این دورو زمونه باردار شدن یه موضوعه دشواره ....از انتظار بدم میاد....اینقدم اینجا خوندم طرف یه ساله تموم با دارو درمون باردار میشه ترسیدم
سلام ما هم دو ماه اقدام کردیم ماه اول باردار نشدم ماه دوم تا آخر هفته معلوم میشه تقریبا 8 یا 9 آذر تا ببینیم خدا چی میخواد اسال و 10 ماهمه عروسی کردیم
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706