2726
دوستان گلم انشاالله با خواندن این دعادر اول ماه صفر ازبلا دور بوده ، حاجت روا شوید: . (سبحان الله یافارج الهمّ ویا کاشف الغم فرّج همی ویسرّ أمری وأرحم ضعفی وقلة حیلتی و أرزقنی من حیث لاأحتسب یارب العالمین)حضرت رسول فرمودند : هر کس مردم رااز این دعا باخبرکنددر گرفتاریش گشایش ایجاد می شود
دوستای گلم میشه یه صلوات واسه حاجت روایی همه منتظرا بفرستید یه دنیا ممنون ......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان (عج) [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
دوستای گلم دعا کنید خدا این ماه منما لایق بدونه و فرشته کوچولوما تو دلم بذاره انشالله ممنون
دوستای گلم میشه یه صلوات واسه حاجت روایی همه منتظرا بفرستید یه دنیا ممنون ......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان (عج) [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
انشالله همتون به مراد دلتون برسید آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728