2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
طرف تو قطب از یه اسکیمو میپرسه اینجا زن سفید پوست هست؟؟؟؟ میگه اره باز میپرسه زن سیاه پوست هم هست؟؟؟؟؟ میگه اره بازم میپرسه زنی که هم سیاه باشه هم سفید هست؟؟؟؟ میگه نه دیگه اینو نداریم داد میزنه میگه جــــعـــفـــر نگفتم اون که دیشب بهش شماره دادیم پنگوئن بود؟
خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
وو بالاخره مخ پسر همسایمونو زدم. . . . . داشت از جلو درمون رد میشد با سنگ از پنجره زدم تو مخش الانم کلانتریم صبح اول وقت میفرستنم زندان:(((
اشپزی سخته ولی میتونین با خلاقیت های کوچیک این کارو برای خودتون به لذت تبدیل کنین مثلا من دیروز ماست و خیارو بدون خیار درست کردم خیلی هم خوب شد
طرف ایفن ۶ میخره میزاره جیبِ پشت شلوارش ، یادش میره میشینه روش تق صدا میده. میگه ایشالا به حق ۵ تن استخون لگنم باشه
خنده ی دخترای خارجی : هههه یزره لپا سرخ میشن بعدشم ساکت میشن خنده ی دخترای ایرووونی : وووی ووووی رکوع قیام سجود بهم خوردن موهاااا گریه دست زدن در اخر هم جیغ میزنه ومیگه وااااای جیشم واااای جیشم ریخت ..
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻋﻜﺴﺸﻮ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺯﺍﺭﺍﺗﻲ ﺩﻭﺱ ﭘﺴﺮﺵ , ﺳﺮﺗﺎﭘﺎﯼ ﻫﺮ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﺮﻧﺪ..... ﺯﯾﺭ ﻋﻜﺲ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻥ ﭼﻴﺰﺍﯼ ﮐﻭﭼﻴﻚ ﻫﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩ !!! ﻋﺰﯾﺯﻡ ﻓﺎﺯﺍ ﻣﺎﺫﺍ ﻫﺬﺍ ﮔ...ﻮﺯﺍ ؟؟ ﻭﺍﻻﺍﺍﺍ..........!!!!
2706