2737
2734
میخوام نی نی دومم اگه خدا بخواد پسر بشه. میشه یه دکتر تغذیه که در این زمینه خودتون یا آشناهاتون تجربه کارشو داشتن معرفی کنین؟
دریا جون به نظرم همش الکی دوستم یه دکتر معروف تو میرداماد میرفت ٩ ماه تمام هرکاری که دکتر گفت انجام داد رژیم سخت و نزدیکی به همون تاریخی که دکتر میگفت کرد ولی وقتی حامله شد و رفت سونو دید جنسیتش اونی که میخواسته نشده و دوباره پسره
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام معمولا میگن این روش ها برای پسر دار شدن بیشتر جواب میده . چون روزای نزدیکی با روزای تخمک گذاری یکیه من یه مقدار رعایت کردم و الان هم نی نی ام پسره خاله ام هم همینطور. البته من همیشه میگفتم من سعی ام رو در همین حد میکنم و اصلش رو میسپارم به خدا که هرچی خیرمه پیش بیاد به نظر من دکتر نمیخواد. توی اینترنت همه چی اش هست یه کتاب هم هست به اسم دختر میخواهید یا پسر اطلاعات اونم خوب و کامل بود. البته دکترم هم یه مقدار داروی تقویتی به شوهرم داد