2733
2739
سلام.به خدا انقدر دندونم درد میکنه که اصلا تمرکز ندارم از بس حساب کتاب کردم گیج شدم.
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@
اولین سونو تاریخ زایمان طبیعی را 2 دی زده. آخرین پریم 25 اسفند بود. دکتر 24 آذرو زده برای سزارین. حالا یه شرایطی واسه مامانم پیش اومده که اگه میتونستم هفته ی قبلش یعنی 17 آذر سزارین بشم خیلی عالی میشد. خیلی لطف میکنید کمکم کنید ببینیم 17 آذر زود نیست؟چند هفته میشم؟
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم بزار هر چی دکترت میگه بعد اگر خدای نکرده چیزی بشه مسوولیت قبول نمیکنه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
2706