2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مهد کودک شاپرک تو پاساژ شاپرک تو رسالت من پسرم به سال اونجا بردم اول خیلی از حرفایی که زدن به دلم نشست که ما انسانگراییم نه رفتارگرا  دو ماه اونجا با پسرم رفتم برای جذب و همه اینا خیلی برام جالب بود که اینقدر به بچه اهمیت میدن ولی تو این یه سال با این هزینه زیاد حتی یه کلاس زبان نزاشتن و اعتقاد داشتن ما به آموزش در محیط اعتقاد داریم 

ناهار بچه رو باید بزاری و برای یه بچه ۲ سال و نیم یه لیست بلند بالا میدن که هر سه ماه بخری که یک میلیون یا بیشتر بسته به مارک انتخابی میشه مثال ۲۰ تا چسب مایع سایز بزرگ 

لباس کار هم خریده بودیم ولی هر لباسی که حتی بار اول میپوشدم تنش همه چسب بود و زحمت عوض کردن لباس و نمیدادن به خودشون و وقتی به مسول گفتم جواب دادن مربی های من واقعا خسته میشن از تعویض لباس البته این جواب رو روزای اول شما نمیشنوید مخصوصا روزای جذب روزای جذب یه محیط رویایی به شما نشان میدن 

همه اینا قابل تحمل بود 

ولی سه چهار ماه آخر دیدم پسرم خیلی ترسو شده ولی یا ربط میدادن به وارد شدن به چهار سالگی با کم گذاشتن مادر یا خشم در محیط خانه 

که چند تا مادر دیگه که این حالات رو دیده بودن در بچه شون به من گفت بچه ای رو آوردن که مشکل رفتاری داری باید دارو درمانی شه و بچه ها رو میزنم گاز میگیره وسایلشون میگیره و ۶,۷ تابچه در محدوده سنی ۲ سال تا ۳ سال و نیم هستن با یه مربی 

که از پس همه بر نمی‌آید,

که اون روز به مهد حرف زدم و گفتم حادثه پیش میاد ولی روی بچه تاثیر میزاره خواهشاً یه مربی دیگه بزارید کنارش 

دقیقا همون روز پسرم اومد که من خودم ۷ شب اومدم ۳ تا گاز رو دستش دیدم عکس گرفتم و برای مدیریت فرستادم که گفتن خراش و گفتن با مربی صحبت کردن و گفتن چنین چیزی ندیدم و دوربین چک میکنم

ولی روز بعد مربی اطلاع داشت 

مشکل این مهد غیر چیزایی که گفتم اطلاع ندادن حوادثی پیش میاد و توجیح کردن رییس مجموعه که بعد از این مسایل طلبکار بودن چرا با مربی من حرف زدی چرا با خانواده دیگه حرف زدی

کلا در پر مدعا هستن دم از روانشناس بودن و شنوا بودن میزنند ولی رییس مجموعه من برای اینکه به مربی گفتم به پسرم گفتم از خودت دفاع کن توبیخ کرد،به بچه اینقدر گفته بودن با دست حرف نمی زنیم که همش میگفتم من کاری نمی کنم نمی زنند چون بد ولی اون پسر زدن دوست داره بچه ها رو کتک خور بار آوردن بچه ای کلی تلاش کردم حرفش بزنه تو سری خور نشه 

ولی همه اینا رو زمانیکه بچه شما وابسته سه می‌بینید