2410
2553
عنوان

**خداروشکر ما هم مامان شدیم**

38815 بازدید | 9052 پست
بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی و العظیم ما از بچه های**ما میخوایم مامان بشیم ایشالله** هستیم و خداروشکر مامان شدیم. می خواهیم بارداریمون و با هم باشیم که ان شا الله بعد از 9ماه نی نی هامون و بغل بگیریم. لیست مامانا اسم.....................سن...........شهر....................تاریخ آخرین پری آوا..........................25.............تهران....................13 شهریور. کاشکی مامان بشم(فرشته).26...گلستان................18شهریور..(نینیش پسمله) ترمه.......................25.............تهران....................21 شهریور..(نی نیش پسمله) ملودی (پانیذ).......... 21 ............تهران ...................2 مهر........یکتا 27/3/94 مامان ندا................27..............قم.......................2 مهر.........(دو قلو داره) نبات........................27............تهران.....................8 مهر .......(نی نیش پسره) فری........................26............اطراف کرج..............12 مهر .....بنیتا 18/4/94 مامان رادوین(نجمه)...34............بجنورد...................13 مهر ......(نی نی دوم) محبوب................... 29 ............شمال ..................20 مهر غزال...................... 27 ...........تهران.................... 25 مهر......پرنیان 19/4/94 آسا........................29 ............شیراز...................27 مهر......آرمان 2/5/94 نرگس شیرازی.........28.............تهران.................... 2 آبان آسمان....................25............کرج........................3آبان آرمیتا 94.................24............خراسان رضوی..........3ابان مامان آینده..............23............تهران......................6آبان........(نی نیش دخمله) مامی نو..................25............ اهواز..................... 7 آبان هلن........................29...........تهران.......................7آبان الی........................25............خراسان رضوی.........9ابان....... (احتمالا نی نیش پسمله)اسم انتخابی مهراد مهتا........................29...........تهران.......................12آبان......(نی نیش دخمله)اسم انتخابی تارا مریم گلی................22............مشهد.................. 19 ابان......(نی نیش دخمله) مامان آتنا.................27...........ارومیه....................21آبان........صدرا 1/5/94 کوثر کوچولو..............21.....خراسان شمالی گرمه.....24ابان.......علی 7/6/94 عسل......................30......... اهواز.......................24آبان.......(نی نیش پسمله) مامی بهار94............23......... مشهد.................... 24ابان.......(نی نیش دخمله) منیر........................30.........ایران نیست..............29 آبان هانی دوقلو..............23............بوشهر...................1اذر..........(نی نیش پسمله) مرمر ......................32...........شیراز.....................9 آذر ستاره.................... 27...........شیراز.................... 12 آذر ME71(الناز)............. 22.............؟........................18آذر میترا.......................30.........تبریز.........................10 دی گل مینا(مینا)............28........ارومیه(فعلا)...............17دی آیدا..........................27........رشت.......................25 دی باران اصفهانی...........25........اصفهان....................11بهمن حنانه.......................26........تهران.......................24 اسفند ففر119 ...................26 ......کرمانشاه..................29 اسفند بهاری.......................25.......قم.........................4فروردین دی جی...................31......مازندران....................27 فروردین..(نی نی پسر) کیانا.........................27......مشهد......................15تیر
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فری جونم مبارکه عزیزم
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2720
مبارکههههههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
غزال 27 سال تهران 25 مهر
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
2714
دوست جونام فعلا ویرایش عمل نمیکنه ولی تو اولین فرصت وارد میکنم
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
2706