2726
سلام مامانا دخترم 1.5 ماهشه..... حدود 3 هفته هست که شیرم خیلی خیلی کم شده و همش دارم از شیر خشک به بچه ام می دم..... خیلی ناراحتم چون می خوام که حتما بچه ام شیرخودم رو بخوره.... تو رو خدا بگید که چیکار کنم شیرم دوباره زیاد بشه؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی که راهنمایی ام می کنید انقدر شیرم کمه که تقریبا دیگه هیچی نیست.... بچه ام همش داره شیر خشک می خوره این روزا... الان پری هستم می تونم رازیانه بخورم یا بعد پری بخورم؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
شیر افزارو به انگلیسی نمیدونم چی میشه ولی ترکیبات عمده اش زیره و رازیانه است اگه عرقیات میتونی پیدا کنی عرق رازیانه بگیر توی همه غذاهاتم پودر زیره بریز.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
وایسا پری تموم بشه بعد رازیانه بخور ولی زیره ممنوعیتی نداره. زیادم بخور هم شیرتو زیاد میکنه هم نفخ بچه رو میگیره.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
مک زدن استراحت و آرامش سوپ ماهیچه آب قلم - کاهو - عرق رازیانه - آب هویج
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2706