2737
2739
سلام. بعد منظورت کی هست؟ یعنی وقتی از بیمارستان مرخص میشی؟
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من زایمانم که تو مهر بود و هنوز هوا سرد نبود. بلوز و شلوار نخی گرفته بودم. ازاد بود رو تنم تا جای بخیه ها را اذیت نکنه . جلوشون هم دکمه داربود تا واسه شیر دادن راحت باشم. البته فقط یک هفته اول. بعدش دیگه لباس‌های معمولی. مثل همیشه.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2738
به نظر من یه لباس سبک ولی استین بلند نخی بردار یه چیزی مثل پلیور هم داشته باش که اگه سردت شد بندازی روت. شلوار یا دامن هم که میپوشی فاقش بلند باشه که کمرش بالاتر از شکمت بسته شه و جای بخیه هات را اذیت نکنه.
انشالله به سلامتی نی نی کوچولوت میاد بغلت خانومی. اصلا نگران نباش. ترس نداره.
2706