2733
2734
صبحانه حریره به انواع مختلف(برنج سیب درختی (یا به) هویج) یا جو پرک و سیب درختی(یا به) با هویج اگه ظهر خورشت داشتم موقع همراه گوشت توی یه کیسه پارچه ای کوچیک برنج و عدس میرختم ( به گوشت قبل پخت نمک اضافه نمیکنم ادویه هم چون شیر میدادم نمیخوردم خودمم) همراه گوشت میپخت بهش میدادم سوپ هم هرروز سبزیجاتش رو عوض میکردم لوبیا سبز نخد سبز کرفس و هرنوع سبزیجاتی هر بار یکیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تا یکسالگی که بیشتر شیر باید بخوره هر روز میتونی براش تنوع ایجاد کنی، سوپ (هر سری با ماهیچه ، عدس ، هویج، سیب زمینی، کدو، جعفری گشنیز و ...، برنج و ورمیشل و ...
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
شیر خشک میخوره اونم روزانه حدودا 400 سی سی عاطفه جون سوپ براش با همینا درست میکنم نمیخوره همش میریزم دور امروز دیگه حیفم اومد الان خوردم واقعا دیگه نمی دونم چی بهش بدم که بخوره با اشتها حتی سرلاک رو که دوست داره با سوپش قاطی کردم بازم نخورد
2738
از غذاهای خودتون بده چون غذای خود بچه بی مزه میشه دوس نداره من ازهشت ماهگی پلو خورشت_ سوپ_ خوراک_ آش_ آبگوشت میدم چون بچه منم سوپ مخصوصشو نخورد فرنی و حریره هم شیرین میشه غذاهای شیرین دوس نداره
2706