2703
2553
چون من تو زایمان اولم دچار زایمان زودرس شدم دنبال یه دکتر خوب میگردم ١) نفیسه کاشانی زاده ٢) محسن معینی ٣) فروغ شادانلو کدوم بهترن شما پیش این ها رفتین راضی چی بودین یا نه؟
عزیزم من برا زایمان پیشه دکتر کاشانی زاده نتونستم برم چون تو بیمارستانی که میتونستم برم نبود ولی واااااااقعا دکتره خوب و با وجوانیه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
انقدر خانومه کلی هم انرژی ++++++++++++++++ به آدم میده من خودم عاااااشقشم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2714
منم میرم پیش معینی. کارش خیلی خوبه. هم بهت آرامش میده ولی در عین حال اگه مشکلی هم باشه خیلی جدی باهات صحبت میکنه. بیخیال نیست. زنگ بزن مشکلت رو بگو زودتر بهت وقت دادن شاید.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگه دنبال دکتری هستی که وجدان..احساس مسوولیت....تبحر و تخصص...اخلاق و ایمان همهرو یک جا داشته باشه فققققط کاشانی زاده...من خیلی رو دکتر حساس بودم...با وسواس شدیر قبل بارداری همه ی دکترای معروفی که تو سایت معرفی شدند رو رفتم....خودمم مریض صفارزاده بودم تا اواخر بارداریم...دیده ام که میگم فقط کاشانی زاده. اینجوری نیس که چون دکتر من بوده ازش تعریف کنم...بعد کلی بالا و پایین کردن به این نتیجه رسیدم که کاش از اول بارداریم میرسیدم...فقط معینی رو چون نمیخواستم مرد باشه دکترم نرفتم نمیدونم...ولی بهت میگم کاشانی زاده به از نزدیک دیدنش می ارزه...بیمارستانم فقققققط عرفان...خاطرات زایمان یکی از بچه ها رو میخوندم که تو بهمن زایمان کرده بود و راضی بود دیدن خداییش عرفان 10برابر بهتر بود...حالا شانس من بوده یا چی نمیدونم....
2706