2733
2734
وای بچه ها الان چند سالی میشه من پریودام خیلی دردآور شده خجالت میکشم زن گنده عینهو دختر 14 ساله تازه بالغ شده درد دارم و ناله میکنم و باید تو رختخواب بخوابم رفتم سونوی واژینال دادم گفتن یه میوم کوچیک داری که مهم نیست حالا چه کنم کسی مثل من بوده؟
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
چی میخوری افتابگردون؟ اخه تو دوران بلوغ من فقط اینجوری بودم بعدش یه مدت خوب شدم دوباره الان.... من مفنامیک میخورم و بروفن ... شما چی میخوری؟
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بچه ها من شنیدم که ژلوفن و اینا کلا مسکن ها پوکی استخوان میارن! چکار کنیم خدا ؟ من دل دردم یه طرف! پا درد هم دارم و همینطور شدیدا نیاز به دسشوویی دارم ولی هیچی نیس! هی سرد و داغ میشم و خیس عرق وااای متنفرم ازش
مهرینا منم که دل درد شدید دارم مثل شما میشم .. ولی خب ماهی یکی دوبار که بیشتر نیست ... این مسکن ها اگه هر روز مصرف بشه این اثرات رو داره .. نه ماهی یکی دوتا
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/
منم 7 ماهه زایمان کردم دوبار تا الان پریود شدم کاملا بدون درد! درحالی که قبل از بارداریم یه طرز وحشتناکی از درد به خودم میپیچیدم! همه جور مسکنی میخوردم واسه ساکت شدن دردام! نمیدونم علتش چیه ولی خداکنه همینجوری بمونه
خجالت نداره.خیلی ها اینجورین شیاف دیکلوفناک 100. برای من که خوب بود.استفاده کن عالیه
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2706