2733
2734
38 هفته و یک روزمه و دیروز معاینه لگن شدم دکترم گفت خوبه ولی امرزو سونو گفت وزن بچه 4100 حالا به نظرتون سزارین کنم؟؟؟؟؟؟؟ هنوز پیش دکترم نرفتم
ماشاللههه من بچم 4200 بود نتونستم کمی درد طبیعی کشیدم خودم خواستم ولی اصلا سرش نیومد تو لگن که. طبیعی زایمان کنممم اگه لگنت خیلییییی عالیههه شاید بشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من شنیدم وزن بالای 4 کیلو واسه بچه خطر داره قطعا دکترت سریع سزارین میکنه یکی از اقوام ما همین جور بود دگتر تا سونو رو دید فوری عملش کرد سریع برو دکتر
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم تا چهارونیم کیلو میتونه طبیعی زایمان کنه مونده به همت خودت! بچه ی من ٣٣٥٠بود خیلی اذیت شدم اما خوب تا بچه اومد همه ی دردام تموم شد و خیلی سرحال بودم طبیعی اینش خوبه که سری روبه راه میشی
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
2731
ای جانم ماشالله ماشالله ...تو رو خدا ریسک نکن به نظرم هیچ فرقی بین طبیعی و سزارین نیست هر کدومشون یه خوبیهایی دارن یه بدیهایی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
من بچه اولم 3350 بود خوب بود، ولی دومی رو نشد، لگنم متوسطه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
درمان زردی نوزاد در منزل با دستگاه کاملا دیجیتال فتوتراپی دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت ایران و استاندارد اتحادیه اروپا می باشد دارای 4 لامپ فیلیپس فرانسه که آب بدن نوزاد را خشک نمی کنه و به پوستش آسیب نمی رسونه . شماره تماس به صورت شبانه روزی 09125333746 ادیبی http://darmanzardi.blogfa.com/
2706