2733
2734
کیهان وب - طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی، سایت شخصی،شرکتی با تخفیف ویژه برای اعضا نی نی سایت برای خانمهایی که میخوان کسب و کار تو خونه و در دنیای مجازی داشته باشند. برای سفارش به سایت www.keyhanweb.com مراجعه کنید. تماس : 09105764399 مشهد
سلام با توجه به سوالی که از خانم نگار فرموده بودید و با توجه به کار اصلی بنده، فضولی می کنم و جواب می دهم شما نیاز به یه دونه نام دارید که بسته به نوع دامنه از حدودا 7هزارتومان(برای .ir) تا 45000تومان برای com) هزینه می بره برای فضای هاست هم بسته به حجم اطلاعاتتون سالانه از حدودا 80هزارتومان به بالا اما بحث طراحی سایت هم از مبلغ 100 هزار تومان به بالا البته این رو هم بگم که از قدیم گفتندکه هیچ ارزونی بی حکمت نیست و همچنین مبلغ بالا هم دلیل بر کیفیت نیست!!
جهت تماس به شماره 09335538110 پیامک و یا تلگ بزنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام نیکی جان . قیمت هاست و دامنه تقریبا همونی هست که دعای خیر گفته عزیزم سایت شخصی هم اگه بخوای هزینه اش بین 100 تا 200 میشه که بستگی به طرحش داره . واگه بخوای سایت حالت فروش و دسته بندی محصولات و کلا به صورت فروشگاه باشه که بتونی سفارش بگیری و از این قبیل کارها هم از 150 تومن به بالا میشه که بازم بستگی به امکاناتش داره . به لحاظ کیفیت هم خیالت راحت باشه . کارهایی که من انجام میدم بر اساس استاندارد های سئو هست. سایت نی نی نیک هم که برای تم تولد هست برای یکی از بچه های نی نی سایت نوشتم که تو سرچ گوگل الان بالاترین رتبه رو داره . بزنی تم تولد تو گوگل اولین لینک میارتش
2731