2737
2734
دلیلشو میدونید؟من از ماه هفت تا حالا دارم دیگه طاقتم تموم شده هر روزم بدتر میشه ...راستی رایته که میگن در اینصورت بچه درشته ؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا سر اولی نداشتم الان شبها موقع این پهلو اون پهلو شدن جیغم میره هوا ...زانو درد که دیگه نفسمو گرفته
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
2728
2738
عزیزم من آب هویج که میخوردم درد استخوان عانه ام خوب میشد...خودم هم اولین بار که شنیدم باورم نمیشد ولی واقعا اثر داشت
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
منم سر بارداری اولم داشتم..ولی از ماه 6 فکر کنم..اما این یکی از ماه سوم بیچارم کرده...دیوونه شدم بخدا...
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)
وای این مشکل من هم هست...از درد واژن و کشاله ران و لگن نمیتونم راه برم.بخصوص شبها تو خواب وقتی میخوام پهلو به پهلو بشم خیلییییییی دردش شدید میشه.احساس میکنم الانه که پاهام متلاشی بشه.
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
vanilaآنلاین پست ها : 1307عضویت:1392/8/20 1393/9/2 - 12:15 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] وای این مشکل من هم هست...از درد واژن و کشاله ران و لگن نمیتونم راه برم.بخصوص شبها تو خواب وقتی میخوام پهلو به پهلو بشم خیلییییییی دردش شدید میشه.احساس میکنم الانه که پاهام متلاشی بشه.من از اول 14 هفته داشتم تا الان.بیچارم کرده.شبا که مصیبته پهلو به پهلو شدنم.
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706