2733
2734
من یه هفته اول بعداز زایمان سینه هام سه برابر اندازه عادی شده بود و شیرا تو سینه ام سفت شده بود مث سنگ و نمیتونستم به بچم شیربدم,هی مامانم اینا میگفتند باید شیرتو بدوشی ولی نمیگفتند اگه ندوشی شیرت کم میشه وگرنه درد دوشیدنو به جون میخریدم,به خدااز روز اول که سینه راستمو که راه دستم بودو همش میذاشتم دهن بچمو بیشتر میدوشیدم الان دوبرابر سینه چپمه,ولی همیشه به اندازه 30 سی سی میدوشیم فقط در همین خد که بجمو سیر کنه و ولش میکردم از بس درد میکرد,حالا شیرم کمه عذاب میکشم چرا از روز اول کسی نبود بهم اینا را بگه..... حالا میخوام بدونم شماها که شیرتون کمه وشیرتون زیاده یه همچین تجربه ای داشتین؟؟؟ دکترم 2 میلیون پول گرفت دریغ از یه کلمه در مورد اینجور مسایل حرف بزنه به خدا,خدااز سرشون میگذره؟؟؟
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
شمیم جون من این تجربه رو نداشتم ولی مطمئنم چون اول شیرت زیاد بوده حالا هم زیاد میشه قرص شیر افزا بخور اون سینه رو حتما بده نی نی مک بزنه مثلا نصف شب اون سینه که شیرش کمتره بهش بده البته بعد که شیر زیاد شد حواست باشه از هردو سینه بهش بدی منم یکی از سینه هام از اول شیر بیشتری داشت رازیانه هم بخور استراحت کن خامه بخور مطمئن باش دوباره شیرت زیاد میشه
به خدا تو صورت بچم نگاه میکنم شرمنده میشم میگم حیف این بچه نیس همش گشنه بگیره بخوابه,تا میبینه خبری نیس میگیره میخوابه حتی شیشه هم نمیگیره که حالا یه یه دو وعده بهش شیر خشک بدم یا شیر خودمو بدوشم بهش بدم,خالا هم که فهمیدم باید کامل سینم خالی بشه تا شیرم بیشتر بشه وقتی تهشو میدوشم چون بچم نه باقاشق نه با شیشه نمیخوره باید بریزم بره وتا کلی وقت بعدش شیر ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هستی جون به خدا همه چی میخورم ولی یه ذره که فعالیتم زیاد شه یا بچم یه ذره بیشتر شیر بخواد روبه شب کم میارم شیرافزا ,آبگوشت,گالاکتوژل,رازیانه....همه چی میخورم
ببین اون مقداری که دوشیدی رو وقتی داره مک میزنه که شیر نداری بریز روی سینه ات بخوره یکی باید کمکت کنه یا شیر خشک رو وقتی داره سینه رو مک میزنه که نداری بریز روی سینه ات هم باعث میشه مک بزنه و شیر بیشتر بشه هم سیر میشه
کسی اونارو بهت نگفته بود که اونارو هم من نمیدونستم! ولی وقتی شیرم برگشت دو ماه دخترم عذاب کشید، ولی دکتر بهم گفت هر چقدر سینه ت رو بیشتر مک بزنه، بیشتر شیر میاد توی سینه ت!بالاخره بعد دو ماه عذاب شیر از سینه هام اومد اجازه بده خیلی مک بزنه،
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2738
استراحت کافی دوش کوتاه آب گرم خوردن بادام و کنجد وخرما نوشیدنیها بخصوص شیر و ماشعیر از همه مهمتر نداشتن استرس شیر رو زیاد و غنی میکنه ومکیدن نوزاد بخصوص نیمه شبها باعث ازدیاد ترشح شیر میشه کلا هرچه بیشتر به بچه شیر بدی و هر وعده مدتش طولانی تر باشه بهتره
خودمم میفهمم وقتی استرس دارم بدتر میشم ولی .... مرسی از نظرات خوبتون دوستای گلم,سعی میکنم به همه چیزایی که گفتین عمل کنم