2726
سلام به همه مامانای گل اگه دوست دارین تو جشن تولد کودکتون همه مهمونا رو غافلگیر کنین، یه کلیپ خیلی قشنگ از عکسای کودکتون رو براشون پخش کنید. فقط کافیه عکسهای کودکتون رو برای من ایمیل کنید و آهنگ های موردنظر خودتون رو هم بگید تا من براتون یه کلیپ جذاب و عالی درست کنم. کلیپ با کیفیت عالی روی دی وی دی به شما تحویل داده میشه و میتونید در دستگاه های دی وی دی خانگی در تلویزیون یا کامپیوتر و لپ تاپ و ... کلیپ رو برای مهمونا پخش کنید.
دختر قشنگم بزرگترین هدیه خدا به من و باباشه
قیمت کلیپ برای هر عکس 900 تومان هستش. (برای کلیپ کلاسیک) توجه توجه بدلیل زیاد شدن سفارشات، تا روز 20 آذر ماه سفارش دیگه یی نمیتونم انجام بدم. اگر دوستان سفارش کلیپ دارن، برای بعد از تاریخ 20 آذرماه میتونن سفارششون رو ثبت کنن. فعلا نوشته و متن اگه بخاین تو کلیپتون باشه، رایگان هستش. دوستان میتونید نمونه کلیپ های من رو ببینید. 1- کلیپ فانتزی (این کلیپ متفاوت تر و قشنگ تر از کلیپ کلاسیک هستش و البته کار بیشتری هم میبره. قیمت این کلیپ برای هر عکس 1200 تومان هستش) نمونه ش رو از اینجا ببینید http://www.aparat.com/v/QSFUA 2- کلیپ کلاسیک (من خودم برای جشن دخترم این نوع کلیپ رو برای مهمانان نمایش دادم. قیمت این کلیپ برای هر عکس 900 تومان هستش) دوستای گلم البته این نمونه ای که گذاشتم رو سرعتشو زیاد کردم که حجمش کم بشه و بتونم آپلودش کنم. وگرنه کلیپ واقعی دخترم خیلی قشنگتر و بهتر از این کلیپی هست که اینجا میبینید. این فقط نمونه هستش. نمونه ش رو از اینجا ببینید http://www.aparat.com/v/5ktjn
کاش یه کلیپ بذاری برامون اگه ممکنه اخه من اصلا از کارت ذهنیت ندارم .. و اینکه عکسا رو بفرستیم بعدش همه رو حذف میکنید دیگه ایشالا
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صدف جون بله عزیزم من تا الان هم هر چی کار برای دوستان انجام دادم، همه عکسها و کلیپ نهایی رو پاک کردم. خودم هم خیلی مقید به این هستم و کلیپ هیچ کس رو به کسان دیگری نشون نمیدم. بچه هایی که من رو حضوری دیدن، میدونن که من به جز کلیپ دختر خودم، کلیپ دوستان دیگرم رو به کسی نشون نمیدم. و مطمئن باشید که بعد از تحویل کلیپ به دوستان و مطمئن شدن از اینکه کلیپ به دستشون رسیده، حتما پاک میکنم. کلیپ دختر خودم رو به عنوان نمونه کار میذارم. آدرسشو بهت میدم عزیزم.
2728
عزیزم میشه ی نمونه کار نشون بدی اگ از 1 کلیپ بیشتر بخوایم تخفیف داره؟ تعداد عکسا حداقل و حداکثر باید چنتا باشه؟ ترکیب فیلم و عکسم کار میکنی؟ منتظر جوابتم
مـن داغـونـــم ... خـدایا میـشه بـگی خـدمـات پـس از خلقـتت کـجاست ...؟
hesstia جان سلام دوست گلم عزیزم قیمتم خیییلی پایینه و اون 20 درصد تخفیف خودش خیلی قیمت نهایی رو پایینتر میاره. من رو هر کلیپ کلی وقت میذارم و دوست دارم بهترین کار رو ارائه بدم. انشالا به امید خدا برای شما هم کار قشنگی ارائه میکنم که راضی باشید. تعداد عکسا برای یک آهنگ حدود 30 تا عکس باشه خوبه. حداکثر هم نداره عزیزم. هرچقدر شما عکس بدین من توی کلیپ نمایش میدم. هر آهنگی که دوست داشته باشید رو من روی کلیپتون میذارم تا عکساتون با افکتهای قشنگ نمایش داده بشه. میتونید متن یا جملاتی هم بگین که وسط تصاویر نشون بدیم. ترکیب فیلم و عکس هم کار میکنم. البته بستگی داره فرمت فیلمهایی که دارین چی باشه. اگه بشه کانورت کرد، تیکه های فیلمها رو هم میتونم ببرم و کنار هم بذارم و توی کلیپ نمایش بدیم. اتفاقا من برای کلیپ یک سالگی دختر خودم و نینی چند تا از مامانای دیگه، تیکه هایی از فیلم زایمان و بیمارستان رو هم اول کلیپ گذاشتم. و خیلی هم قشنگ شد. اگه سوالی داشتی بازم بپرس گلم.
دوستان میتونید نمونه کلیپ های من رو ببینید. 1- کلیپ فانتزی (این کلیپ متفاوت تر و قشنگ تر از کلیپ کلاسیک هستش و البته کار بیشتری هم میبره. قیمت این کلیپ برای هر عکس 1200 تومان هستش) نمونه ش رو از اینجا ببینید http://www.aparat.com/v/QSFUA 2- کلیپ کلاسیک (من خودم برای جشن دخترم این نوع کلیپ رو برای مهمانان نمایش دادم. قیمت این کلیپ برای هر عکس 900 تومان هستش) نمونه ش رو از اینجا ببینید http://www.aparat.com/v/5ktjn
سلام تربچه جون بستگی به تعداد عکساتون داره. سعی میکنم 3-4 روزه تحویل بدم. اگه کسی خیییییییییلی عجله داشته باشه بازم سعی میکنم زودتر تحویل بدم. در مورد کیفیت عکسها: من خودم تا حالا کلیپهایی که ساختم بعضی عکساش با موبایل انداخته شده بوده. و توی پخش از تلویزیون با کیفیت بوده. بستگی داره موبایل چقدر عکس رو بی کیفیت انداخته باشه. اگه انقدر بی کیفیته که حتی توی مونیتور هم تاره، به درد کلیپ نمیخوره. ولی اگه کیفیتش تو مونیتور خوبه، مشکلی برای پخش توی کلیپ نداره
2706