2726
♥ پتـــــــــــوهای کــــــــارتــــرز ....... 33000 تومان!!!!!!!! ♥ سایز: 76 * 102 سانتی متر پتو دو لایه و بسیار لطیف کارترز ........ پتو کلاه دار بسیار گرم کارترز قیمت: 35000 تومان برای خرید لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید: http://mynini.net/47-baby-blanket ♥ مـــــــــای نــــــــــی نــــــــــــی .... لذت نی نی داشتن! ♥ جهت مشاوره خرید با شماره 09123552145 تماس بگیرید ♥ مای نی نی دارای نماد اعتـــــــــماد الکترونیکی و درگاه ایمن بانــــــــکی♥ آپلود عکس
ﺳﻼﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ . ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﭘﺘﻮ ﮐﻼﻫﺪﺍﺭ ﭼﻪ ﻃﺮﺣﻬﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ ؟ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻫﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﻭﺍﺭﺩ ﻭﺑﻼﮔﺘﻮﻥ ﺑﺸﻢ.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ﺳﻼﻡ ﻣﺠﺪﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ.. ﺍﻻﻥ دﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﻭﺑﻼﮒ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﺻﺒﺢ ﺑﺮﺍﻡ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯿﺸﺪ .. ﭘﺸﻪ ﺑﻨﺪ ﻧﻮﺯﺍﺩﯼ ﻫﻢمﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ؟ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﭘﺴﺖ ﺗﺎ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﭼﻘﺪﺭﻩ ؟
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
2728
شما خسته نباشی دوست خوبم... مرسی عزیزم به کمک اون 8 تا سرشاخه بالای سایت ( لباس نوزاد و کودک و.............) میتونی همه چیزایی را که نیاز داری انتخاب کنی... مثلا پشه بند اینجاست: http://mynini.net/55-Baby-mosquito-net-and-baby-mat ما خریدهای بیشتر از 50 هزار تومان را به سراسر ایران بصورت رایگان ارسال می کنیم دوست خوبم
مامانهای گلم کیفیت را گرون نخرید.... سایت ما براساس مجوز وزارت صنعت معدن و تجارت کار میکنه و تمامی محصولات دارای مجوزهای واردات از قبیل تائیدیه سازمان استاندارد هستند... همیشه بیاد داشته باشید ... که برای گران فروشی بهانه های مختلفی هست....! موفق و شاد باشید ♥و لطفا نه این کالا... بلکه قیمت تمامی اجناس سایت ما را یک به یک مقایسه نمایید♥
ما نی نی جان من از تو وبلاگت سه تا سفارش داشتم که تو سبد خریدم اضافه کردم قسمت نحوه پرداخت ادرسو که میخوایم بدیم استانو نمیزنه و ارور میده کلا ایکون استان باید چکار کنم جور دیگه ای میشه سفارشمو بدم؟
خدا جونم شکرتتتتتت