2703
2553
سلام دوستای گلم. هفته 12 بارداری هستم و متوجه شدم تیروییدم کم کاره(TSH=6.70) خیلی نگران شدم.میخوام ببینم کسی تجربه ای در مورد این بیماری تو بارداری داشته؟مشکلی ایجاد نشده؟ در ضمن دکترم فعلا فکر کنم لووتیروکسین تجویز کرده ولی به یه متخصص هم ارجاع داده.وای خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم در صورتى که به طور نظم داروهاتو بخورى به هیچ وجه خطرى نداره ، من سر باردارى دومم تیرویید کم کار گرفتم به متخص ماجعه کردم آز دادم داروهامو منظم خوردم دکتر زنانم هم تو باردارى هر دوماه آز تیرویید مى نوشت و با دارو تحت نظر بودم ، به هیچ عنوان خطرى نداشت و الان خدارو شکر دخترم شیش سالشه و فوق العاده باهوش و سالمه
2720
قرصات رو بخور دو ماه دیگه نرمال میشه ولی تا اخر بارداری باید قرصت رو بخوری.منم تو بارداری مبتلا شدم مشکلی هم خدا رو شکر برای بچم پیش نیومد هفته10بود فهمیدم
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم