2410
2553
عنوان

کلوبها در دست تعمیر است

3872 بازدید | 116 پست
سلام جهت ارتقاء سرعت سایت، بخش کلوب ها در حال تغییر است. از ساعاتی دیگر تا نصف شب این اختلال ادامه خواهد داشت. از فردا بخش کلوبها کاملا مستقل خواهد بود. موقع ورود باید یودرنیم و پسورد وارد کنید و می توانید کلا کلوبها را نادیده بگیرید. هیچ اطلاعاتی حدف نخواهد شد. از صبوری و همراهی شما متشکرم
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
مرسی از اطلاع رسانیتون... من که با کلوپ کاری ندارم خدا رو شکر.... فقط یه سوال: این که از 7 شب هفته، 8 شبش سایت قاطی داره و توش نمیره طبیعیه؟ بابا ما خمار این سایتیم، بعضی وقتا عین کارگر افغانی کارامو میکنم میام تو سایت که 2 ساعت راحت باشم، میخوره به خرابی سایت، حال آدم گرفته میشه..... یه کاری واسه این خرابی سایت هم تو شبا میکنید بی زحمت؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی هیشکی مشکل من رونداشت؟ سایت فقط برای من خرابه
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2720
2714
میشا دختر نازت خوبه؟ اسمشو آخر چی گذاشتین به سلامتی؟ . . . آقای زاهد هر تعمیری انجام میدین انجام بدین، فقط تو رو خدا سایت رو نپوکونین
2706