2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مبارک باشه عزیزم. الان دیگه هفته 8 هستی دیگه.. یه سونو برو که خیالت راحت شه. به دکترت هم بگو موضوع لکه بینی رو. احتمال زیاد بهت شیاف میده. استراحت هم یادت نره.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ممنون آدری جان .. دو هفته مرخصی گرفتم که استراحت کنم ولی کلی همکارام افتادن تو زحمت خیلی خجالت میکشم!! خیلی سعی میکنم ریلکس باشم زیادم فکر منفی نمیکنم ولی میدونی دیگه نمیشه اصلا به این چیزا فکر نکرد!!
خوب کاری کردی که مرخصی گرفتی... عیب نداره.. دیگه مامان شدی باید یکم هواتو داشته باشن... میدونم الان چه حسی داری. منم یه بار هفته 6 رفتم فقط ساک رو دید... اون مدتی که صبر کردم واسه سونو بعدی مردم و زنده شدم!!!! مواظب خودت باش این سه ماه اول... بعدش خیلی راحت تر میگذره... ایشالا که بارداری راحتی داشته باشی.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706