2726
من 34 سالمه و بعد از 7 سال بچه دار شدم دکتر خودم تو زمینه نازایی خیلی خوبه ولی چون مطبش خیلی شلوغه میخوام یه دکتری باشه که هم نزدیک باشه هم دستمزد جدا نگیره ودر زمینه مراقبتهای باردای خوب باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر شیرین حشمت. تو بیمارستان پیامبران هم هستن البته تو بیمارستان لاله و نیکان و تریتا هم هست. دستمزد جدا نمی گیره. کارش هم عالیه. مطبشم نزدیک همین بیمارستان پیامبرانه تو بلوار اباذر سر حکیم اینم شمارش : 44031217 روزهای زوج از ساعت 11 تا 15 وقت می ده. من خودم پیشش میرم و به امید خدا 10 روز دیگه زایمان می کنم تو پیامبران.
من خودم باردارم میرم پیش دکتر بنفشه محسنی رجایی. با بیمارستان بقیه ا.. همکاره و من خودم 1 بار تا الان رفتم پیشش ازش فعلا راضیم . مطبش : جنب آباد -تقاطع بزرگراه همت مجتمع تجاری طوبی طبقه دوم واحد 205 تلفن44469165
خدایا به داده ها و نداده هایت شکر...
ضمنا شنیدم که بنفشه محسنی رجایی طرفدار طبیعی هست یکی از دوستام هم پیشش سز کرده بود چون نمیتونست طبیعی .از بخیه هاش خیلی راضی بود. بعد از کلی گشتن این دکتر رو پیدا کردم . ولی تا حالا 1 بار رفتم پیشش راضی بودم . میگن خوبه
خدایا به داده ها و نداده هایت شکر...
خانم دکتر حشمت زایمان طبیعی هم انجام میده بیشتر تاکید داره اگه می تونی ورزش کن تا راحت طبیعی بیاری ولی من که ورزش نکردم حوصله درد طبیعی رو هم ندارم. اما خودش خیلی تبلیغ طبیعی رو می کنه . اما هرکی پیشش سزارین کرده راضی بوده من با خیلی ها صحبت کردم. برای سونو نه جای خاصی نمی گه البته منشی مطب چند بار یه جا رو معرفی کرد ولی من چون دورم بود نرفتم. می گفت اینجا برید تخفیف داره ولی من نرفتم.
2706