2737
2734
مصرف گوشت قرمزمون زیاده..میخوام بیشتر غذاهای بدون‌گوشت درست کنم..اما چیز زیادی بلد نیستم
یادم باشد زیباییهای کوچک را دوست بدارم هرچند در میان زشتیهای بزرگ باشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی..بازم بگین..باعث خیلی از مریضیا گوشت قرمزه...میخوام فقط یک یا دو بار در هفته استفاده کنم
میشه یه سویا خوب برام معرفی کنین..که به جای گوشت چرخکرده تو ماکارونی و دمی استفاده کنم..چجوری مزه دارش میکنین
من همیشه از نوع ریزش میگیرم حالا به اسمش توجه ندارم، ولی همیشه با زدرچوبه نمک،یکم اب و پیاز خام میزارم بپزه ، بعد ابکش میکنم خوب فشار میدم ابم روش میریزم، بعد تو پیاز ،با قارچ ، فلفل دلمه سرخ کن،
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2738
عمه ریحانه حتما این روشو امتحان میکنم باید خوب باشه...نینی گولو عزیز مرسی از لینک..
من و‌شوهرم هردو مون لاغریم..شوهرم با اینکع لاغره اما کلسترولش لب مرزه و‌دکتر گفته باید رعایت کنی
برنامه غذاییمون افتضاحه..میشه تو هفته چهار پنج وعده غذامون گوشتیه..دیروز یه برنامه دیدم که باعث اکثر سرطان ها مصرف زیادگوشت قرمزه..ترسیدم خدایی
2706