2733
2734
سلام به همه دختر نازم کولیک داشت و خیلی گریه میکرد حالا خوشبختانه کولیکش رفع شده اما چون فقط با نئنو میخوابید و آروم میشد ، الانم باید فقط با نئنو بخوابه توروخدا اگه تجربه ای دارین کمک کنین و بگین چه جوری این عادتشو ازش بگیرم
همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
تقریبا 2 ماه و نیمش بود شبا همش گریه میکرد و جیغ میزد و خوب شیر نمیخورد ولی تو ماشین در حال حرکت یا نئنو آروم میشد
دخترم عاشقتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی خدا نی نی هاتون رو نگه داره و سالم و صالح باشن... تجربه خاصب ندارم... ولی به نظرم اگر می تونی یک مدت به جای ننو بیار بذارش روو پاهات و ارومدتکونش بده تا بخوابه... اینجوری وقت خواب محیطش جدید میشه...بعد یک مدت که ننو از سرش افتاد... بخوابونش رو زمین و دورش یک چیزی بپیچ مثل این که بغلش کردی و بعد هم خودت به پهلو کنارش دراز بکش و با دستت اروم اروم هر از گاهی تکونش بده ... خلاصه در نهایت تنها می خوابه... اینا فقط به ذهنم می رسید
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
من 13 ماهگی به سختی از ننو ترکش دادم و با شیر دادن و بغل و نوازش خوابوندمش اولش مطمئنن سخته و صبر می خواد اما عادت بدیه یک سفر یا مهمونی می رفتم بیچاره میشدم
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
ممنونم دوستان ولی وقتی رو پا میذارمش همش نق نق میکنه بغل و نوازشم خیلی دوسداره ولی با این روشا نمیخوابه به خدا موندم چیکار کنم
دخترم عاشقتم.
گل سرخ خوب معلومه چند روز اول غر میزنه خوب داره ترک می کنه دیگه باید تحمل کنی و بذار ی حسابی خسته بشه بعد ببری برای خواب
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2738
ریحان جون درست میگه... اولش نق می زنن بلکه تا یک ماه ولی...بعدش عادت می کنه ... دکتر می گفت مامانا نباید با نق و گریه تسلیم بشن
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...