2726
عنوان

ورم کلیه جنین...

7966 بازدید | 23 پست
دیروز توی سونو هفته 36 دکتر بهم گفت کلیه سمت راست نی نی یه ورم خیلی خفیف داره که جای نگرانی نیست ولی بعد از زایمان حتما با دکتر اطفال چک کنم...کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه؟؟؟ من و همسرم خیلی نگرانیم هرچند سعی میکنیم چیز خاصی جلوه ندیم و به خانواده هامون هم چیزی نگفتیم.ولی خواهشا اگر اطلاعی دارین بهم بگین.خیلیییی نگرانشممممم بچه ها..
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم...این هفته احتمالا میرم... دیگه کسی اطلاعی نداره؟؟
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
2728
مامان امیر عباس میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟ بعدش چی شد؟
نه تو الان بارداری فقط دعا کن و مطمئن باش چیزی نیست من هفته 26 گفتن یه کم هیدرونفورز داره بعد گفتن یه کلیه سالمه اون یکی کیست داره به دنیا اومد دیدیم کلیه راست نداره چپ هم از کار افتاد تو 10 ماهگی اش حالا 3 سالشه دیالیز میشه چند بارم جراحی شد یه بارش گفتن چون کلیه ورم داره پس انسداد هست و باید با جراحی برداشته بشه
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
عزیزم این مشکل ممکنه بخاطر مصرف غذا یا داروی خاصی از طرف من باشه؟؟ یا مادرزادیه؟؟ یعنی به شما هم گفته بودن ورم کلیه داره؟ خیلی نگرانم.الان باید چی کار کنم؟
ایشالا کوچولوی شما هم سلامتیشو به دست بیاره...خیلی ناراحت شدم.حالتونو درک میکنم عزیزم:( ترخدا برای نی نی ما دعا کنین چیز خاصی نباشه...
مادرزادیه ولی حواست باشه خیلی کنار اجاق گاز نری بهتره نه وقتی به دنیا اومد کنار کیست کلیه و یه کلیه بودن انسداد و ورم کلیه هم داشت کاری نکن فقط به دنیا اومد نده دست دکتر و بستری شدنم تو بیمارستان برای اینکه بفهمن اوضاعش چه طوریه بیارش خونه دو روزش که شد ببرش پیش یه نفرولوژ
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
عزیزم دختر من هم کمی ورم لگنچه داشت از 4 ماهگیش بردیمش پیش دکتر اتوکش، متخصص کلیه کودکان، کلی آزمایشهای جورواجور دادیم، در نهایت دکتر گفت یک کلیه بچه کمی تنگی حالب داره ولی عمل نمیخواد، خودش بزرگتر بشه خوب میشه انشالله
بچه فامیلمون هم که همسن دخترمه توی جنینی همین تشخصیص رو دادن براش، وقتی به دنیا اومد سونو کردن دیدن خودش خود به خود رفع شده کلا 90 درصد جنین هایی که این مشکل در اونها دیده میشه فقط جیششون رو نگه داشتن، که وقتی هم به دنیا بیان میبینن مشکلی ندارن
خیلی خیلیییییییی ازتون ممنونم گل مریم جون.ایشالا هیچ نی نی مشکلی نداشته باشه...و مشکل نی نی ما هماینطوری که گفتین ایشالا خود به خود رفع بشه:)
2706