2737
2739
سلام کسی اینجا هست که پریش بعد از کورتا دیر بیاد؟ من 50 روز پیش جنین 6هفته ایمو کورتاژ کردم. تا هفت روز بعدشم لکه بینی داشتم.ولی از اون موقع تا الان دیگه پریود نشدم.البته من جلوگیری هم نکردم تو این مدت ،چون قبلا تنبلی تخمدان داشتم و 9ماه طول کشید تا حامله شم و الانم چون امیدی به زود حامله شدن نداشتم جلوگیری نکردم.ولی خوب10 روز پیش هم آز حاملگی دادم منفی بود. الان موندم پس چرا دیگه پریود نمیشم!میترسم هم داروی گیاهی ای چیزی برا پریود شدن بخورم حامله باشم.هیچ علامتی هم نه از پریودی دارم نه از حاملگی.به نظرتون چیکار کنم؟
من مشکل شمارو داشتم تا 40 روز پری نیومد البته بتام بعد از کورتاژ منفی نشد اما بانطر دکتر ال دی خوردم و اینطوری بلاخره پری اومد حتما با پزشک مشورت کن درضمن بعد کورتاژ تا 3 ماه باید جلوگیری داشته باشی تا نی نی بعدی به مشکل برنخوره الان رحمت ضعیف شده
عزیزم صبر داشته باش، من 40 روز بعدش پری شدم وچشمت روز بد نبینه تلافی 4 ماه حاملگی را درآورد.
تا سه ماه جلوگیری کن چون خطر سقط 30 درصد زیاد می شه( چون دیواره رحم تراشیده شده لانه گزینی مشکل داره) آمی زشتم تا چند وقت کم کن چون احتمال عفونت را بالا مبره، اصولا بعد کورتاژ عفونت هست چون تو اطاق عمل آنچنانی کوراژ صورت نمی گیره
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ دارویی مصرف نکن تا خودش بیاد. ضمنا بعد کورتاژرحم شدیدا آمادگی داره
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2728
2738
سلام
هستی جان اگه تا دوروز دیگه ادامه داشت برو دکتر تا سونوواژینال بنویسه تا خیالت راحت بشه چیزی نمونده واسه من تا 12 روز طول کشید.
حسنا جان برو دکتر تا خیالت راحت بشه.چون قبلا تنبلی تخمدان داشتی بخاطر همین تخمک گذاریت با تاخیره.

لکه بینی با خونریزی فرق داره عزیزم، اگه خونریزی داری حتما باید بری دکی تا اگر چیزی هست کورتاژ مجدد کنه، خون تیره نشانه ماندگی خون در رحم هست، نترس عزیزم مشکلی نداری و بعد 3ماه به شرط برگشت روال عادی پ ر ی می تونی اقدام کنی
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
دوستان من 23 روز قبل کورتاژ کردم . یک هفته بعد از کورتاژ رفتم سونوگرافی و دکتر بهم گفت که داخل رحم نمسج جفت وجود دارد. و گفت تا زمانی که این داخل رحمت هست پریود نمی شی. وقتی این موضوع رو به دکتری که کورتاژ انجام داد گفتم گفت که نه تو زود رفتی سونو دادی و به زودی پریود میشی اگر هم نشدی بهت قرص میدم که بیاد.
شما همچین موضوعی دیدید و در نهایت باید چی کار کنم؟ کورتاژ مجدد یا صبر کنم؟
من 7روز پیش به خاطر فوت شدن نی نی 6ماهه ام کورتاژ شدم,بعدازکورتاژخونریزیم درحدلکه بوداماازدیشب خونریزیم شروع شدامروزهم مثل پریودی ادامه داره .این خونریزی میتونه پریودیم باشه یانه مشکلی هست?
2706