2733
2734
سلام دوستان من توی هفته 32 رفتم سونوی وزن گیری که گفتن یکی از قل ها 400 گرم از قل دوم کمتر هستش و بخاطر همین سنش هم 1هفته ونیم کمتر از قل دوم شده. دکترم گفت اگه همین جوری پیش بره مجبوریم زود سزارین کنیم. خیلی نگرانممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم تجربه دو قلویی ندارم فقط میدونم معمولا دو قلو ها وزنشون با هم تفاوت داره و همیشه یکی بزرگتره استرس به خودت وارد نکن معمولا دو قلو ها رو زودتر دنیا میارن ارامشت برای نی نی ها از همه چی مهمتره دوستم
2738
دوقلوهای من تقریبا با 1700 گرم با تفاوت 200 گرم بدنیا امدن..یکی1500 ویکی 1700 گرم..توی هفته 34 تقریبا سزارین کردم..چون یکی از قلهادوهفته بود رشدش متوقف شده بود ومسمومیت بارداری داشتم کبدم مشگل دار شده بود
اگر دیدی رشد متوقف شده بهترین حالت اینه که از دکتر بخواهی سزارینت بگنه.چون برایرقلی که کوچیک مانده خیلی می تونه خطرناک باشه..حتما تا حالا برای باز شدن ریه دوقلوها امپول زذی ومی تونند بدون دستگاه تنس بکنن.مال من اصلا تو دستگاه نرفتند .ویادت باشه سزارین بدون بیهوش بخواه ..سزارین با بی حسی موضعی برای قلی که کوچیکه خوبه.
2706