2733
2734
من شنبه وقت زایمان سز دارم اولین بارداریمه خیلی ازطبیعی میترسم فکرنمیکنم که ازپسش بربیام ازطرفی میخوام بعدازشش ماه مجددا بارداربشم شایدهم کمترازشش ماه اخه من 2تابچه میخوام وذخیره تخمدانم هم کمه نمی تونم بینشون فاصله بزارم اگه الان سز کنم برای بارداری بعدی مشکلی پیش نمی اد مثلا بخیه ها بازبشه ممنون میشم اگه تجربه دارین بگین . من میام میخونم
Tabiee enghadra ham sakht nist Chera mikhay sezariyan shi Age zood bar dar shi zud tar az 2 sal Ehtemale paregi bakhiye dare Golam Boro az doktor bepors Kheyli masaleye hasasiye
مـــادر تمام زندگیم درد مــیکند دلــــم نوازش های مــــادرانه میخواهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالا بذار این نی نی به سلامتی به دنیا بیاد اونوقت ببین بازم 6 ماه بعدش قصد بارداری داری یا نه؟ بچه داری خییییییییلی سخته به خصوص 2 سال اول
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2731
ازدکترم سئوال کردم میگه هیچ اشکالی نداره بعداز سه ماه میتونی دومرتبه باردارربشی ولی خوب من میترسم . کلا اززایمان طبیعی میترسم اخه من واژنیسم هم دارم شوهرم هم همینو میگه . میگه توازپس زایما ن طبیعی برنمی ایی من تابهت دست می زنم جیغت میره هوا بچه داری روهم میدونم سخته ولی خوب من چاره ای ندارم ذخیره تخمدانم خیلی کمه شاید دیگه نتونم طبیعی بچه داربشم
2738
عزیزم نظر شخصی من اینه که مادر دو سال باید شیر بده و اگه باردار بشه به بچه اول ظلم کرده ببخش عزیزم نظر منه ولی خب اگه کسی ناخواسته باردار بشه ی خودش بخواد به خودش مربوطه ولی بدن زن تو بارداری و زایمان و شیردهی تحلیل میره حدقل فاصله باید 3 سال باشه یک ذره به فکر خودت هم باش عزیزم ببخش رک گفتم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
الهام خانم بذار این غنچه گلت بازبشه بعدا تصمیم بگیر بارداری درزمان شیردهی هم به مادراسیب میزنه هم به نوزاد متولد شده وهم به اون جنین که توشکمته بیشترفکر کن گلم خدابزرگه
الحمدلله رب العالمین ...
صفحه تخصصی بیمه تکمیلی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=100721
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091