2737
2734
من شنبه وقت زایمان سز دارم اولین بارداریمه خیلی ازطبیعی میترسم فکرنمیکنم که ازپسش بربیام ازطرفی میخوام بعدازشش ماه مجددا بارداربشم شایدهم کمترازشش ماه اخه من 2تابچه میخوام وذخیره تخمدانم هم کمه نمی تونم بینشون فاصله بزارم اگه الان سز کنم برای بارداری بعدی مشکلی پیش نمی اد مثلا بخیه ها بازبشه ممنون میشم اگه تجربه دارین بگین . من میام میخونم
عزیزن والا چی بگم خیلیا زود باردار میشن ولی شش ماه تانشو داری حالا سز کنی انقدر بچه دردسر داره البته ادما متفاوتن من بچم اروم بود ولی دست تنها بودم پدرم دراومد دیگه هن به بچه فکر نمی کنن
پسر گلم 
حالا بزار بچه بیاد ببینی چه خبره ، طبیعی و سزارینش یادت میره خخخخخ حالا بی شوخی فکر نمیکنم مشکلی باشه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بعضی از خانم‌ها فکر کنند چون زایمان قبلی آن‌ها به صورت طبیعی بوده رعایت زمان 3 سال تا بارداری بعدی برای آن‌ها لازم نیست و این زمان فقط برای خانم‌هایی است که زایمان به صورت سزارین را انجام داده‌اند اما این یک تصور کاملا غلط است چرا که نوع زایمان، تفاوتی در میزان فاصله بین دو بارداری متوالی ندارد. در حقیقت این فرآیند بارداری است که در این روند مهم است نه نوع زایمان. وقتی پای جایگزینی ذخایر بدن مادر، مسئله کم‌خونی و شیردهی در میان است، طبیعی است که جبران آن‌ها ربطی به نوع زایمان ندارد. بنابراین مادران چه آن‌ها که به طور طبیعی زایمان می‌کنند چه آن‌ها که روش سزارین را انتخاب می‌کنند برای سلامت نوزاد و خودشان باید برای بارداری بعدی فاصله زمانی 3 سال را در نظر بگیرند.
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
2728
دختر همسایمون سزارینی بود به فاصله سه ماه به طور ناخواسته باردار شد والان بچهاش که دو تا پسرن صحیح وسالمن ولی خودش خیلی بهش فشار میاد مپله دوقلو میمونه دیگه ولی مشکلی از لحاظ جسمی براش پیش نیومدد
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
من بعد سه سال از سزارینم دوباره باردار شدم الان که ماه 6 رسیدم جای بخیه هام می سوزه و احساس کشیدگی دارم! اگر واقعا مشکل دخیره تخمدان داری و مشکل مالی نداری جنین تشکیل بده و فریز کن اونوقت هروقت خواستی می تونی انتقال بدی
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2738