2737
2734
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186092 بازدید | 520 پست
عسل جون من این مشکلاتو داشتم تازه دکتر گفت شوشو ضعیف البته من تو این موضوع شک کردم آخه شوشو تعداد اسپرم 8700000 حرکت 65% خوب 15% آنرمالا
مگه این آدم میتونه ضعیف باشه ؟
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
خلاصه من 1 سال اقدام کردم هنوز باردار نشدم البته دکتر وقتی جواب آزامو دید گفت بدنت به خیلی تنظیمات نیاز داره اگه بگن این خانمو الان آِوی اف کن برای شما الان با آی وی اف هم جواب نمیدی که کلی رو حیم خراب شد
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل جون من اعداد نمودار دماییمو برات بذارم تا با خودت مقایسه کنی؟
برای منم بگی تخمک گذاریم چه روزی ؟
روز7پری35.9 روز 8پری35.9 روز 9 پری35.7 روز 10پری35.6 روز 11 پری35.6 روز 12 پری35.8 روز 13 پری35.8 روز 14 پری35.7 روز 15 پری36 روز 16 پری36.1 روز 17 پری36.2 روز 18پری36.3 روز 19 پری36.4 روز 20پری36.2 روز 21 پری36.4 روز 22 پری36.2 روز 23 پری36.3 روز 24 پری36.3 روز 25 پری36.2 روز 26پری36.3 روز 27 پری 36

2731
راستی عسل جونم به من گفته 3 ماه دیگه بیا اگه من 2 ماه دیگه برم ناراحت میشه؟
باشه من میرم اومدی جوابمو بده عسل جون باییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
جواب همشو بدیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام عسل جون ..منو یادته ....تو تاپیک آنتی تی پی او؟....چی شد بالاخره؟ علت سقط رو فهمیدی؟ کیفیت تخمک یا اسپرم ضعیف؟...منم بین خود ایمنیه تیروئید و اسپرم ضعیف دارم دست و پا می زنم....تا الان که می گفتن به خاطر خود ایمنیه تیروئید باید موقع حاملگی هپارین بزنی...الان که شوشو آز داده یه دکی دیگه می گه مشکل از اسپرم هست که ضعیفش با تخمکت لقاح پیدا کرده بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه دارم دیوونه می شم!!!!!!!!!! تازه تنبلی تخمدان هم داره عود می کنه !!!! سیکل های پریدم هم نامنظم شدن!!!!!خدا به خیر کنه
Lilypie First Birthday tickers
2738
عسل جان، من تا حالا باردار نشدم. 9 ماهه اقدام کردم. قراره جواب آزمایشا که آماده شد ونمودار کامل شد دوباره بریم پیش دکتر. من تا حالا یک بار بیشتر پیش دکتر نرفتم.
آذی جان خیلی خوبه که داری میری سر کار انشالا کار مرتبط با رشته ات رو هم پیدا کنی. من برای همه دوستام دعا می کنم. تو هم موقع دعا منو به خاطر داشته باش.
سلام آذی جان نگران نباش همه چیز رو بسپار دست خدای بزرگ خودش حلال مشکلات .............................. من روز یک عدد ویتامین ای خارجی میخرم تموم که میشه دوباره میرم میخرم چون خارجی هست دیگه لازم نیست با دفترچه باشه، به من گفت این داروها رو بخور هر وقت دمای بدنت مثل نمونه شد اقدام کن ولی تا به حال که نشده .................... هر وقت گفته برو بزار کمی تغییرات دارو تو بدنت مشخص بشه هر وقت که خودش گفته برو راستی به شما پردنیزولون داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چند سالت هست چند وقته ازدواج کردی؟؟؟؟؟ چند وقته اقدام کردی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه یه کم استرس رو دور کنی سعی کنی بهش فکر نکنی تمام هورمونهای بدنت مرتبط میشه من هم همینطور بودم بهم دکتر روانپزشک معرفی کرد خودش رفتم الان خیلی بهتر شدم
عسل رفتی دکتر نمودار دماییتو نشون بدی؟
گفته روز 13 تخمک گذاری ت بوده
من همین فکرو میکردم اون روزی که برام نمودارتو گذاشتی من اونو کشیدم منم فهمیدم کگه تو تو روز 13 تخمک گذاری داشتی
این که خوب دقیقا نرمال هستش باید خوشحال باشی
ای وای خانوما چرا تنبل شدین
چرا کسی نمیاد تا با هم بگپیم
من تا حالا نشده بیام کسی باشه تا باهم همزمان صحبت کنیم همیشه میام سوالامو میپرسم منتظر باید بمونم تا 1 نفر بباد و جواب منو بده
عیب نداره همینم برای من غنیمت
1 سوال دیگه دارم من هنوز نمیدونم چه جوری باید از دکتر سوالامو بپرسم که هم کامل جواب بده هم بدش نیاد
چون من هر وقت سوال دارم ازش میپرسم نمیدونید چه جوری منو نگاه میکنه ترس همه وجودم رو برمیداره تازه اون نصفه ونیمه جواب میده 1 جوری که میخواد با زبون بی زبونی به من بگه خفه شو این طوری
چه جوری مشکلمو از ش بپرسم ؟منی که اف اس اچم بالاست چه جوری باید ازش بپرسم درمان من چه جوری ترتیبش چیه؟
آیا من اصلا باردار میشم یانه ؟
اگه میشم چه مراحلی باید طی شه؟
آیا شما به من امیدواری دارین ؟
آیا رویان هم برم اشکالی داره؟>
آیا من یائسه میشم به زودی؟
اگه میشم چند وقت زمان دارم؟
آیا کارم به تخمک اهدایی میرسه؟
آیا نمودار دماییم خوبه ؟
آیا تخمک گذا ری دارم؟
خلاصه از این جور سوالا دیگه
امیدوارم منظورمو درک کرده باشین
هر وقت ازش میپرسم آیا من باردار میشم این طوری جواب میده :
اگه به این روال ادامه بدی تا ابد نازایی.......
من برم دیگه امیدوارم همگی به زودی مامان یشیم الهی آمین
بایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
2706