2726
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186049 بازدید | 520 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم میخوام برم پیشه پاک روش تعریفشو خلی شندیم میشه راهنمایی کنید چه طور یم یشه وقت بگیرمممممممم؟آدرس و تلفنشو میشه بدبن؟کسی جوابی گرفته از ایشوننننننننننننن؟اگه نامه ببیرم از یه دکتر دیگه جوابمو میده؟میدونین چه روزهایی هست؟چه ساعت هایی؟
2728
سلام............من تعریف دکتر پاکرو شو خیلی شنیدمپ
آزی جون و بهی جون شما که اف اس اچ تون بالاست
میشه بگید رنج نرمال ازمایشگاه چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که این اعداد به نظر دکتر ها زیاده
چون من اف اس اچم بالاست یعنی 12 هستش و 23 سال دارم........ولی تا حالا فقط یه دکتر بهم گفت که ضعیفی بعد رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت این هورمون امکان داره که ماه به ماه فرق کنه
در ضمن من یه دوره کلومفین خوردم اونم با دوز خیلی کم یعنی از 5 پری روزی یک عدد تا 9 پری..و 11 پری رفتم 5 تا تخمک داشتم که کوچیکترینش 13 بود................
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
سلام دوستان

من دیروز پیش دکتر پاکروش عمل میکرواینجکشن انجام داده ام. میخواستم دوستانی که این عمل را انجام داده اند و نتیجه گرفته اند یا نگرفته اند من را راهنمایی کنند. درمورد داروهای عجیبی که دکتر برای بعد از عمل داده!
و فقط خدا میداند و بس
منم چند تا دکتر عوض کردم تا بلاخره فعلا بعد از یک سال فهمیدم تخمک گذاریم زودتر انجام میشه حلا خانم دکتر نادری بهم گفته باید iui انجام بدی البته به خاطر کم تحرکی اسپرم همسرم ولی همینکه فهمیدیم تخمک گذاری زودتر انجام میشه خودش بازم لطف خدا بوده تازه دیروز تو نینی سایت خوندم یکی از بچه ها گفته بود که یه آزمایش بعد از نزدیکی هست که نشون میده بعضی از بدنها اسپرم ها رو میکشن میخوام برم با دکترم صحبت کنم ببینم ممکنه مشکلم این باشه بچه ها جون هرکی اسم این آزمایش رو میدونه به من بگه تورو خدا تو این روزای محرم برام دعا کنید
منم چند تا دکتر عوض کردم تا بلاخره فعلا بعد از یک سال فهمیدم تخمک گذاریم زودتر انجام میشه حلا خانم دکتر نادری بهم گفته باید iui انجام بدی البته به خاطر کم تحرکی اسپرم همسرم ولی همینکه فهمیدیم تخمک گذاری زودتر انجام میشه خودش بازم لطف خدا بوده تازه دیروز تو نینی سایت خوندم یکی از بچه ها گفته بود که یه آزمایش بعد از نزدیکی هست که نشون میده بعضی از بدنها اسپرم ها رو میکشن میخوام برم با دکترم صحبت کنم ببینم ممکنه مشکلم این باشه بچه ها جون هرکی اسم این آزمایش رو میدونه به من بگه تورو خدا تو این روزای محرم برام دعا کنید
2706