2737
2734
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186091 بازدید | 520 پست
بچه ها میدونین که اگه ادم صبح زود یکبار چشماشو باز کنه دوباره بخوابه یا اصلا فقط بیدار شه اون موقعه باید دماشو بگیره یا نه وقتی که کامل بیدار شد من تازگی ساعت 5:30 یا6:.30بیدار میشم اما دوباره میخوابم تا 8 البته 5.30یا 6.30 از جام بلند نمیشم چشمامم بسته است نمیدونم کی باید بگیرم تفاوت دو تا دمام در 5.30 و 8خیلی زیاد حدود 0.4 یا حتی بیشتر اگه میدونین بگید قبلا من یکسره میخوابیدم یکهو بلند میشدم اما این ماه این موضوع منو گیج کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله آوا جون من پارسال اینجوری شدم اول فکر کردم حامله ام ولی بیبی چک منفی بود و هفته بعدش آز خون دادم بازم منفی تا اینکه رفتم سونو که یک کیست خیلی کوچیک داشتم که با خوردم 2 دوره مدروکسی پروژسترون خوب شدم
فرانک عزیزم مرسی ولی من سونو دادم مشکلی نبود آخ دکتر قبل از سونو میخواست به من آمپول پروژسترون بده که به خاطر عوارضش نزدم و گفت برو سونو تا بعد بهت قرصشو بدم حالا میخوام بدونم باید با نسخه پزشک بگیرمش یا خودم برم بخرم ؟ آخه من تنبلی تخمدان هم دارم
من منتظرم تا پریود شم تا روز سوم برم آزماش خون که دکتر برام نوشته بدم وشوهرم هم آزاسپرم بده پنج ماه پیش هم یه سقط داشتم و تنیلی تخمدان هم دارم الانم پریودیم نزدیک یک ماهه که تاخیر داشته الان خوندم که باید آزمایش پرولاکتین هم بدیم چون دکتر برام ننوشته بنظرتون لازمه که آز پرولاکتین وپروژسترون بدم؟
2706