نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > معرفي يه دكتر با تجربه + هر كس تحت نظر دكتر «پاك روش» هست بياد اينجا

موضوع: معرفي يه دكتر با تجربه + هر كس تحت نظر دكتر «پاك روش» هست بياد اينجا + اظهار نظر

صفحه 1 از 19  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
asal (مامان اميرعلي) پست ها : 1277عضویت:1386/3/6
1387/12/24 - 11:00 صبح
سلام دوستاي عزيزم من اين تاپيك رو باز كردم تا از تجربه و تشخيص دكتر پاك روش بگم تا هركسي كه مشكل داره اين در و اون در نزنه يه راست بره سراغ يه دكتر با تجربه و لايق من بعد از خدا به اين دكتر ايمان دارم و تو همين سايت پيام يكي از دوستان باعث شد برم پيش اين دكتر و جواب مثبت بگيرم گر چه سقط شد ولي دكتر فهميد كه مشكلم چيه ناراحت هم نيستم خدا به موقع اش و به خواست خودش به من و امثال من فرزند سالم و صالح عطا ميكنه مطمئنم . ................ من و يه دوست نازنينم به نام نينا بچه هاي همين سايت هست كه وقتي تعريف اين دكتر رو شنيديم در اواخر آبان وقت گرفتيم (گر چه خيلي سخت وقت ميده) و رفتيم خيلي اميدوار بوديم اين دكتر گفت هيچ مشكل خاصي نداريد با يه سري آزمايش باردار شديم البته اين دوستم عزيزم تازه جواب آزمايشش مثبت شده گر چه بيمارستان صارم قرار بود اي وي اف كنه ولي پيش اين دكتر بصورت طبيعي باردار شد اي خدا شكر ت من هم تصميم گرفتم هر كسي كه مشكل داره اين دكتر رو بهش معرفي كنم تا يه صوابي هم كرده باشم . اول ارديبهشت مريض جديد قبول ميكنه حتما سعي كنيد يه ويزيت پيشش بريد پشيمون نمي شيد. به اميد بارداري موفق همه بچه هاي گل ني ني سايت
پاني (پانته آ) پست ها : 327عضویت:1387/12/9
1388/4/10 - 12:47 عصر
سلام ترگل جان كجايي؟ چرا تاپيك دكتر پاك روش تو كلوپ ها حذف شده؟؟؟؟؟؟؟ اينجا هم مطلب جديدي نيومده. تو اين مدت هيج كس دنبال درمانش با پاك روش نبوده؟؟؟
مريسام پست ها : 1220عضویت:1386/11/6
1388/4/10 - 12:57 عصر
asal جون كجايي چه خبر؟؟؟
helma پست ها : 402عضویت:1386/2/20
1388/4/10 - 1:56 عصر
بچه ها سلام
عسل جون چطوري خوبي

من دارم امروز مي رم پيش پاكروش
راستش همسرمن جديدا"آز داده و خيلي خوب شده مشكلشو دكتر تيروئد سمي تشخيص داده بود بعد از 2 ماه استفاده از داروهاش اسپرمهاش از 3000000به 31000000 با حركت و شكل خوب رسيده!!!!!!!!خيلي اميدواكننده است براي بارداري طبيعي؟؟نه؟؟البته داروهاش هنوز تموم نشده و به نظرم بهتر هم مي شه!!!!!!!!!!!
مامان ريحانه پست ها : 394عضویت:1388/4/8
1388/4/10 - 3:17 عصر
سلام من تازه عضو شدم
1388/4/10 - 7:07 عصر
هلما جان خيلي خوشحالم عزيزم از روند بهبود درمان شوهرت. يه سوال ميشه بگي شوهرت بيشتر چه داروهايي استفاده كردن؟؟ به همسر من دكتر پاك روش گفت بافت بيضه خيلي آسيب ديده فعلا يه سري آمپول مريونال ميزنه 20 تا كه مرداد تموم بشه بايد آز بديم فعلا تعدادش يك ميليون بوده يعني ميشه زياد بشه ؟شما چند وقت تحت نظري؟؟ مرسي اگه جواب بدي؟ رفتي پيش دكتر خبرشو بده.اميدوارم به زودي خبر مامان شدنت رو بدي.لطفا داروهايي كه داده رو كامل بنويس.
azi پست ها : 1542عضویت:1387/6/21
1388/4/12 - 12:11 عصر
سلام خوبين خانوما عسل جون از نمودار دماييت چه خبر؟
بهتر شده؟
من ازت 1 سوال دارم
عسل جون من تو نمودار دماييم اون قسمتي كه به اوج دما ميرسه كه اصولا 2 روز قبلش تخمك گذاري سوال دارم توي نمودار نمونه دما وقتي به پاييت ترين ميزان ميرسه بعد يهو تو فاصله 1 روز نيم درجه رياد ميشه ولي براي من تو 1 روز اتفاق نميافته تو چند روز زياد ميشه به اوج دما ميرسه ولي تو چند رو ز اميد وارم منظورمو فهميده باشي دليليش چيه ميدوني؟
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
بهي پست ها : 2583عضویت:1388/1/8
1388/4/13 - 12:45 عصر
سلام به همگي
من هفته گذشته پيش دكتر پاك روش ويزيت شدم. 2 ساعت قبلش توي ابن سينا بهم گفته بودن چون fsh ام بالاست (حدود 4/13 ) نمي تونم باردار بشم و بايد از تخمك اهدايي استفاده كنم. دكتر پاك روش به من نگفت كه نمي تونم باردار بشم اتفقا وقتي كار ويزيت تموم شد و داشت از اتاق بيرون ميرفت خنديد و گفت نگران نباشيد شما شانس باردار شدن داريد.البته شايد قيافه هامون رو خيلي وحشت زده ديده بود كه اينو گفت...نمي دونم... براي من آزمايش هاي تيروئيد، اف اس اچ، آنتي تري گلوبين مايكسوپلاسماي واژن و يه آزمايش ديگه كه اسمشو يادم رفته نوشت. در ضمن قرار شد نمودار دماي بدنم رو طي يك سيكل قائدگي رسم كنم. و يك آزمايش بعد از نزديكي روز 14 پري انجام بدم براي شوهرم هم يك سونوي داپلر از بيضه و كلي آز مايش ديگه نوشت ( اسپرم شو شو از نظر مورفولوژي و تحرك مشكل داره). وقت گرفتن از دكتر خيلي سخته همين طور نوبت گرفتن. ما يه معرفي نامه از يه متخصص برديم. به اميد اينكه همه از درمان نتيجه بگيرن.
helma پست ها : 402عضویت:1386/2/20
1388/4/13 - 1:36 عصر
پاني جون ما رفتيم دكتر،
دكترخيلي از نتيجه آزمايش راضي بود داروهاشو تمديد كرد و براي من هم يه سري آز داد كه امروز مي رم انجام بدم راستش بايد اسم داروهاشو برم ببينم الان يادم نيست ولي مي دونم متفورمين روزي نصف،كلوميفن روزس نصف،اسيدفوليك روزي يك عدد،يك دارو براي تيروييد كه اسمشو نمي دونم و يك داروهم براي بازشدن عروق كه اونم يادم نيست چي بود آخه همسر من واريكوسل خيلي خفيف هم داشت......اما به همسرم گفت اگر نخواد وزنشو پايين بياره اين داروها بعد از يه مدت اثرشو از دست مي ده و چون تيروييدش به خاطر چاقي كم كار شده نه اينكه به خاطر تيروييد چا ق شده باشه بايد حتما"لاغر كنه وگرنه اسپرمها معيوب مي شه و حتي با آي وي اف هم نمي تونيم جواب بگيريم!!!!!!!!

امان از اين چاقي اسمشو بايد گذاشت ام المرايض
1388/4/13 - 4:03 عصر
هلما جان مرسي عزيزم از جوابت.
يه سوال شما فقط واسه درمان شوهرت پيش دكتر پاك روش ميري؟؟ خودت مشكلي نداري؟ منم شوهرم 11 تا آمپول ديگه داره كه تموم شه مرداد بايد آز بديم.از ارديبهشت داروها رو شروع كرده اميدوارم تا مرداد تغيير چشمگيري داشته باشه.
1388/4/13 - 8:39 عصر
بهيجون سلام منم پيش دكتر رفتم fsh من 10 بود دكتر با كمال ناباوري گفت شما الان با آِ وي اف هم باردار نميشيد چون تخمك گذاري نداريد
چون اف اس اچت بالاست و10 هستش حالا حالاها اميد نداشته باش و
من با گريه زياد اومدم خونه ولي موندم چرا شما رو اميد وار كردو منو نا اميد
عزيزم چند سالت ؟
روز چند پري آز داددي؟
تازه شوشو هم آز داده بود تعداد اسپرم 87000000 بود حركتش 65%خوب بود تعداد آنرمال 15%
دكتر اينم كه ديدي گفت شوشو كه اونم ضعيف!
نميدونم چرا با من اين طوري برخورد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در هر صورت دوست دارم بياي و برام جواب بذاريييييييييييييييييييييييييي
ممنون
باييييييييييييييييييييي
راستي عععععععععععععسسسسسسسسسسسسسسل
تو هم نيومدي جواب منو بدياااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
1388/4/14 - 8:40 صبح
سلام آزي جان
منم تعجب مي كنم چرا به تو اينجوري گفته چون fsh 10 بايد خوب باشه. شايد خواسته قضيه رو پيگيري كني و سر سري نگيري. مطمئني تو آزمايشها جاي ديگه اي مشكل نداشتي؟ fsh رو معمولا به نسبت سن مي سنجن. من 30 سال دارم و fsh ام بايدحداكثر 10 باشه.
آزي، دكتر معمولا سابقه بيماري هاي خانوادگي رو از آدم سوال مي كنه شايد بر اساس بيماري هايي كه توي خانواده شوهرت بوده ، گفته اسپرمش ضعيفه. تازه ما هم هر دو خيلي نگران و وحشت زده بوديم شايد دلش سوخته دلداريمون داده كه ديگه كامل نااميد نشيم. به هر حال نگران نباش عزيزم هر چي كه هست درست ميشه.شما كه مشكل خاصي نداري. تازه به منم كه نگفت با ivf جواب ميگيري فقط گفت شما شانس باردار شدن داريد. تازه آزي جون من ماه پيش خودم رفتم سونو فولوكول بزرگتر از 5ميليمتر نداشتم.از پزشك ديگه اي پرسيدم مشكل من با دارو برطرف ميشه ؟ گفت آره يه پزشك ديگه هم گفت نه بايد تخمك اهدايي بگيرم. پاك روش فقط گفت شانس باردار شدن دارم نگفت چه جوري.
راستي آزي تو هم خوابت مشكل داره؟ يعني پيش مياد كه خوابت نبره؟ زود عصباني ميشي؟ مي خوام بدونم اين حالت هايي كه دارم مربوط به هورمون fsh هست يا نه.
يه سوال ديگه : آزي جان تو هم روز 2 يا 3 پري fsh رو اندازه گرفتي ديگه درسته؟
asal (مامان اميرعلي) پست ها : 1277عضویت:1386/3/6
1388/4/14 - 11:18 صبح
سلام به دوستاي گلم خوب هستيد اميدوارم اين روزا بر وفق مرادتون باشه

آذي جان سلام ؛ من بيشتر تو كلوپ پاكروش هستم اينجا كمتر سر ميزنم شما هم بيايد به اين آدرس: دكتر پاكروش حرف نداره خيلي دقيق و تبحر خاصي داره خيلي خوبه برو حتما من و امثال من كه راضي هستيمhttp://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=1591&ChatDate=14-4-1388&PostID=1282883#1282883

................................ دماي بدن من هم مثل تو يكدفعه بالا نميره اين افزايش دقيقا تو سه روز هست به من گفت هورمون مردانه بالاست يعني همون fsh هست نمي دونم ولي فكر كنم رنج آزمايشگاه تا 10 بود واسه من 9.8 بود حالا نمي دونم دقيقا مشكلم چي هست . دكتر كه اين نمودار رو ديد گفت خواب عميق نداري بهم آدرس دكتر روانپزشك داده قرص آلپرازولام شبها ميخورم راحت ميخوابم حالا ببينم اين ماه دماي بدنم چطوري هست نمي دونم مشكلم از چي هست تازه من سه ماه پيش كه سقط داشتم طبيعي باردار شدم ........................ ؟؟؟؟؟ حتما بيا به اين آدرس باشه منتظرم
الهام پست ها : 36عضویت:1388/4/2
1388/4/14 - 2:16 عصر
سلام
من تازه واردم.راستش من مجردم ولي دچار يائسگي زودرس شدم و خيلي از موقعيتهاي ازدواجمو اينجوري از دست دادم شما هيچكدومتون اين مشكلو داشتين و بچه دار شدين؟چطوري؟كجا مراجعه كردين؟چقدر هزينتون شده؟
1388/4/14 - 2:16 عصر
سلام
من تازه واردم.راستش من مجردم ولي دچار يائسگي زودرس شدم و خيلي از موقعيتهاي ازدواجمو اينجوري از دست دادم شما هيچكدومتون اين مشكلو داشتين و بچه دار شدين؟چطوري؟كجا مراجعه كردين؟چقدر هزينتون شده؟
1388/4/14 - 2:17 عصر
سلام
1388/4/15 - 9:40 صبح
بهي جون سلام من 25 سالم و اف اس اچ 10 دارم خوابم اگه تو طول روز بخوابم آؤه عميق نيست ولي اگر حسابي خسته باشه چرا راحت مي خوابم
من تو آز هورموني 1 سري از چيزا بالا و پايين بود ولي تاكيدش رو اين اف اس اچ بود
بعد برام آژ خون داد كلسترول و تري گليسيرين خونمم پايين بود
ويتامين دس كلسيمم پايين بود
الان بهم ويتامين دس كلسيم داده با ويتامين اي كه بايد روزي 2 تا بخورم همچنين امگا 3 بهد گه دماي بدنتو بايد تا 3 ماه اندازه گيري كني بعد بياي پيشم
من چند ماه پيش پيش 1 دكتر ديگه رفته بودم
آزيتا صفار زاده بود اون منو سونو كرد گفت الان 1 فوليكول 16 ميل داري به اين دكتر كه ميگم ميگه امكان نداره اون آّ بوده
1 بار هم پيش اناركي رفته بودم بهم گفت مايع فوليكول رو دارم ميبينم اين نشون ميده كه 2 يا 3 روز قبل تخمك گذاري داشتي در صورتي كه پاكروش ميگه تو اصلا تخمك گذاري نداريييييييييييييييييييييييييييييييي
خلاصه نميدونم چي كار كنم نميتونم خودم رو راضي كنم براي تخمك اهداييييييييييييييييييييييييييييييييي
دلم براي خودم ميسوزه
من روز 2 پري آژ دادم
خانواده شوشو سابقه نازايي زياد داشتن
ناراحتي قند تيروئيد هم داشتن
ولي شوشو نداره
شوشو چربي خونش خيلي بالاست دكتر رژِيم سخت غذايي داده تا ببينيم خدا چي ميخواد
1388/4/16 - 7:44 صبح
سلام آزي جون اميدوارم خوب و سلامت باشي
آزي، دكتر رو حساب دو دو تا چهار تاي خودش ميگه امكان نداره تخمك گذاري داشته باشي ولي اصلا بعيد نيست كه فولوكول 16 ميلي متري درست ديده شده باشه و تو تخمك گذاري هم داشته باشي (دست خدا بالاي همه دستهاست) مطمئن هستم همين دكتر هم با همه علمش بارها از كار خدا غافلگير شده. منم تا 6 ماه پيش فولوكول 18 ميلي متري داشتم حالا تو ابن سينا بهم گفتن تو بايد تخمك اهدايي بگيري به نظرم خيلي مسخره است. اين پزشك ها همه وسيله اند ولي كار ما دست خداست آزي جون به خدا توكل كن و صلاح كار خودت رو بسپار دستش اصلا هم به خاطر حرف اين پزشك ها نااميد نشو نگراني رو هم از خودت دور كن كه هيچ كمكي نميكنه درمان رو دنبال كن و فقط به خدا توكل كن انشالا به همين زودي نتيجه بگيري.
1388/4/17 - 10:47 صبح
بهي جون سلام خوبي گلم
راستي دكتر به تو هم نمودا ر دمايي داده
اوضاي نمودارت خوبه اگه 1 رور اومدي تو سايت نمودارتو اعدادشو وارد كن بي زحمت ببينم براي من در مقايسه باتو چه جوري؟
عسل جونم تو هم همين طور نمودارامونو با هم مقايسه كنيم
اين طوري بهتر
بهي جون دكتر براي تو آژ ديگه اي نداده مثل كلسترولو از اين چيزا
دارو چي داده ؟
كي گفته بايد دوباره بري پيشش؟
جلوش گريه كردي؟
واي با خودت نگي اين دختر چقدر فوضضول!
باي ميام سر ميزنم
نفس پست ها : 2040عضویت:1388/2/2
1388/4/17 - 11:46 صبح
هلما جون سلام
ما هم دقيقا همين مشكلو داريم و پاكروش همين داروها رو داده شما نتيجه گرفتيد؟اگه ميتوني منو ADDكن بيشتر با هم حرف بزنيمTABASOM.ATASHIN
صفحه 1 از 19  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: