2737
2734
ممنون میشم بگیدو هم اینکه کی بی بی چک گذاشتین و جنسیت نی نی تون رو هم بگید..
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن
یکم عجله نداری عایا؟ بیبی چک برای کاذب نبودن حداقل باید 14 روز از رابطه گذشته باشه و اصولن میگن 1 روز بعد از دیرکرد پری علایم هم همه از ماه 2 شروع میشه. ماه اول همش به خاطر استرسه که بعضی ها به بارداری ربط میدن
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
منم با موژان موافقم. علائم اصلی بارداری معمولا از هفته پنج و شش تازه شروع میشن. من الآن هفته هشت هستم و هنوز داره به علائمم اضافه میشه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم .آخه ماههای قبل اصلا علایم نداشتم. 3-4 روزه کلا خستم همش خوابم میاد. حس میکنم میخوام الان پری شم. کمر درد هم دارم .تهوع هم دارم.
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن
2731
ممکنه باردار باشی گلم. اما برای علائم خیلی زوده. الان روز چندم پری هستی؟
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
اگه سابقه تاخیر نداشتی، یا خیلی کم اتفاق افتاده، حتما بذار یاسمن خانم
2738
زوده سودا جون. لااقل یه هفته دیگه هم صبر کن. انشاءالله بارداری
چشم عزیزم من میفهم چی میگی منم هر ماه همینجوریم خدا کنه خدا به هرکی بچه میخواد بحق علی اصغر امام حسین بهش بده
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
ایشالله که هستی یاسمن جان و ایشالله که همین دفعه میگیره که پات به دکتر قرص و آمپول و.... اینا نیوفته
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
2706