2737
2734
عنوان

مامانا میشه کمکم کنین؟؟

234 بازدید | 13 پست
پسرم 2/5 سالشه از صبح تا شب خونه تنها هستیم و خیلی حوصلمون سر میره...پسرم همش دوست داره باهاش بازی کنم و یا شعر بخونیم چند تا شعر بهش یاد دادم یه توپ دارم قلقلیه،ای زنبور طلایی،اهویی دارم،سوره توحید رو هم با کمک بلده تا 5 میشمره تو دفترش براش تمرین مینویسم و حل میکنه مثلا کدوم بزرگتره؟کدوم کوچیکتره؟کدوم بالاست؟خط بسته،خط باز و .... دیگه نمیدونم چیا باید یادش بدم از چیزای تکراری خسته شده میشه شما بگین دیگه چیا خوبه که یادش بدم؟؟ اگه شعر بچگونه هم بلدین میشه برام بنویسین؟؟ مرسی
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....
شعر: خروس خروس بله/زرد و ملوس بله میای بریم نمیام /خسته میشی نمیشم وایییییی چرا همچین میشم من/کج و کوله میشم من مثل حوله میشم من ای خروس قشنگ من چقد تو نازی زی زی زی برای من میکنی گردن درازی زی زی زی
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاییزه پاییزه برگ از درخت میریزه هوا شده کمی سرد روی زمین پر از برگ ابر سیاه و سفید رو اسمون و پوشید دسته دسته کلاغ ها میرن به سوی باغ ها همه میگن یک صدا غار و غار و غار و غار
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
2728
واژه سلام و خداحافظی رو ب انگلیسی بهش یاد بده در مورد امام حسین ک شهید شده بهش بگو در مورد پلیس راهنمایی و خیلی چیزای دیگه
2738